Mít svůj styl je důležité

Neunikne vám žádný módní trend a ve vaší skříni jsou vždy všechny horké novinky? A přemýšleli jste někdy nad tím, zda je pro vás takové oblečení to nejlepší a zda vám skutečně sedí? Pamatujte, že váš šatník by měl odpovídat vašemu stylu i osobnosti. Za módní se dá považovat takřka cokoliv, jen je důležité mít svůj styl. Není důležité mít skříň přecpanou botami, kabelkami a různými doplňky. Důležité je mít tam to, co vám dobře sedí a cítíte se v tom dobře.

Ne každé oblečení vám sluší

Z reklam a módních časopisů na nás koukají fotky s radami a tipy, co rozhodně musíme mít a nesmí v našem šatníku určitě chybět. Vážně však chcete nosit kabelku s barevnými kočičkami nebo tričko s dírami? Naše oblékání by měl ovlivňovat životní styl i naše práce. Dalším důležitým hlediskem je i věk a postava. Dnes se nosí takřka vše, záleží na tom, jak věci zkombinujete dohromady. Důležitá je i příležitost, na kterou se oblékáte. A pamatujte, že ani značka vám nezaručí, že váš outfit bude dokonalý.

Jak zjistit, co nosit?

Klíčem k úspěchu, jak najít svůj styl, je najít rovnováhu mezi tím, co se právě nosí, co vám sluší a co se vám líbí. Jinak se bude oblékat introvert a jinak akční člověk milující extravaganci. Styl není jen oblečení, které nosíme, ale i účes, líčení, doplňky a mnoho dalšího.

I styl se vyvíjí

I když vám to tak nepřijde, hledání vašeho stylu vás doprovází již od dětství. Už jako malé jste si zamilovaly jedny růžové šaty s mašličkou nebo proužkované kalhoty s dírami a chtěly je neustále nosit. V té době jste určitě neřešily, zda je takový kousek v módě, ale prostě se vám líbil. V pubertě pak většina z nás nosí oblečení podle idolů z časopisů a televize, kterým se chce podobat. Dnes byste se možná divily, jak jste mohly něco takového nosit. Najít si svůj styl chvíli trvá, protože se stále vyvíjí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*