Po jakém spodním prádle sáhnout? Seznamte se se základními typy

Máte pocit, že neustále nosíte pořád to samé spodní prádlo a ráda byste vyzkoušela něco nového? Pokud se v daném sortimentu příliš nevyznáte a v minulosti jste módě nevěnovala dostatek pozornosti, bude se vám hodit následující přehled. Najdete v něm základní typy dámského prádla a pár informací, které byste měla před nákupem vědět.

Spodní prádlo klasického střihu

Pravděpodobně ho máte a nosíte každý den. Klasické kalhotky však nemusíte vyhazovat, a to jednoduše proto, že jsou na běžné nošení ideální. Nabízí komfort, neškrtí, nezařezávají se a v případě vhodně zvoleného designu s nimi zabodujete i u partnera. Některé modely jsou k dostání i se smyslnou krajkou, která posouvá jejich smyslnost o úroveň výše.

Vyzývavá tanga

Kdybyste se zeptala mužů ve svém okolí na to, jaké preferují spodní prádlo, téměř jistě by jednohlasně odpověděli „tanga“. Pravdou je, že pruh látky kolem pasu a malý trojúhelníček v zadní části mají něco do sebe – tedy minimálně v rámci erotických fantazií. Ale pro každodenní nošení vhodné nejsou, protože nejsou příliš pohodlné, a navíc u nich hrozí zvýšené riziko přenosu bakterií. Když si je však vezmete ke speciálním příležitostem, nemáte se čeho bát.

Boxerky nejen pro sportovkyně

Líbí se vám boxerky? Pak vás jistě potěší, že už dávno nejde o ryze pánské spodní prádlo. Dámské boxerky jsou v posledních letech na výsluní a těší se velké pozornosti i ze strany celebrit. Ve srovnání s klasickými kalhotkami mají nižší pas a kratší nohavičky. Již na první pohled jsou sportovnější a současně vypadají sexy.

A kdo vyrábí nejlepší kousky? Vaší sázkou na jistotu je Calvin Klein spodní prádlo.

Rafinované brazilky

Jak docílit smyslného looku, aniž byste musela nosit nepohodlná tanga? Jde to snadno, stačí si pořídit brazilky. Tento typ spodního prádla nabízí kompromis ženám, které chtějí zadeček mírně odhalit. Jsou velmi svůdné a pravděpodobně se do nich rychle zamilujete.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*