3 tipy, jak využít zahradní stany

Chcete si zpříjemnit posezení na zahradě a ochránit se před nepřízní počasí? Řešením může být postavení dřevěného přístřešku, případně pergoly. Ale jde to i jednodušší cestou. Zkuste si pořídit zahradní stan. Na zimu ho složíte a během sezóny vám bude sloužit k mnoha účelům. Na co všechno se dají zahradní stany využít? To vám napovíme v tomto článku.

Příjemné posezení pod zahradními altánky

Hlavním využitím je příjemné posezení na zahradě. Zahradní altánky se dají rozložit víceméně kdykoliv a jejich velkou výhodou je jednoduché stavění a manipulace. Až sezóna grilování a večerů na zahradě skončí, jednoduše altánek složíte a uložíte na místo, kde přečká do zahájení dalšího letního období. Při výběru toho správného kousku si na pozemku snadno vykouzlíte příjemné posezení s krásnou atmosférou.

Uspořádejte pořádnou párty

Zahradní párty stany se často používají pro různé venkovní akce. Najdete je na svatbách, festivalech a nechybí na každé pořádné párty. Protože když už jednou plánujete venkovní akci, rozhodně nechcete, aby vám hosté zmokli. Díky stanu je možné pořádat zábavu i při hrozbě deště a špatného počasí. Na tyto události se hodí velké zahradní stany, pod které se vejde velké množství lidí a budou se cítit pohodlně.

Široký výběr zahradních párty stanů umožňuje i další využití

V nabídce jsou velké zahradní párty stany a altány, které se dají využít i pro komerční účely. Malé stříšky oceníte při prodeji na trzích a podobných akcích. Záleží pouze na tom, jaké bude plánované využití stanu. Mimo hlavní sezónu může například sloužit jako stříška pro nářadí a ochraňovat zahradní pomůcky před nepříznivými vlivy počasí. V závislosti na této informaci si vyberete vhodnou velikost, typ a barvu. Ceny se u jednotlivých stanů liší. Směrem nahoru stoupají s velikostí a složitostí stanu. Zajímá vás aktuální nabídka zahradních stanů? Podívejte se zde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*