Kolotoč nad postýlku miminko náramně stimuluje

Čekáte miminko? Pak se zřejmě na tuto událost náležitě připravujete. Seznam věcí, které musíte pořídit, není zrovna krátký, že? Věřte ale, že ne všechny nezbytnosti, které vám jsou doporučovány na internetu, jsou skutečně nezbytné. Jiné ale ano. Dětské kolotoče nad postýlku však patří do druhé kategorie. 

Vžijte se do role malého miminka. Neumí mluvit, ani se moc hýbat. Když zrovna nespinká, může jen nečině hledět před sebe. Jak dlouho byste to vydrželi? I malé miminko je třeba stimulovat a hrací kolotoč nad postýlku je v tomto smyslu přímo ideální. Barevné hračky, které z něj visí, miminko učí i soustředění, rozvíjejí jeho motorické a hmatové schopnosti a napomáhají správnému vývinu základních vjemů.

Myslete na bezpečnost

Na trhu najdeme tři typy hracích kolotočů, ať již se jedná o dřevěné, mechanické či elektronické. To, jaký svému děťátku pořídíte, je prakticky jen na vás. V každém případě ale volte výrobek, jenž je zdravotně nezávadný, opatřený náležitou certifikací a splňuje tak veškeré bezpečnostní normy. Bezpečí vašeho děťátka přeci jen musí být na první místě.

Kolotoče O My Dear

Naprosto kouzelné a především ručně vyráběné dřevěné hrací kolotoče najdete například v nabídce e-shopu omydear.cz. Každý výrobek tvoří hrací strojek a dřevěný držák na kolotoč, kterým jej jednoduše připevníte k dětské postýlce.

O značce O My Dear

Za malou značkou O My Dear stojí jedna svého času nespokojená maminka. A její láska ke tvoření. Nápad vyrábět kolotoče se zrodil z její někdejší potřeby pořídit kvalitní a originální kolotoč jejímu vlastnímu malému synkovi. Ten na českém trhu zkrátka nenašla. A tak mu jej vyrobila. A dnes je vyrábí i ostatním dětem, jejichž maminky se potýkají se stejným problémem jako kdysi ona. Hledají bezpečný výrobek, který potěší oko i duši. Ten už hledat nemusejí. Právě jej totiž našli.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*