Odtahový ventilátor vám může zachránit zdraví

Tabu v domácnostech, o kterém se nemluví. Žádná žena se nebude chlubit tím, že se ve vnitřních prostorách potýká s plísní a občas je to vskutku nerovný boj. Stačí k tomu větší vlhkost, nedostatek slunečního svitu a pravidelného větrání a na problémy je zaděláno. Plíseň je nejenže esteticky nevzhledná, ale navíc zdravotně závadná.

Abyste dokázali garantovat pravidelnou obměnu vzduchu v interiéru, větrání oknem k tomu bohužel nestačí. Ideální cirkulace vzduchu je složitý proces, který si vyžaduje kromě příznivých klimatických podmínek i technologického pomocníka. Tím se stává odtahový ventilátor. Jedná se o zařízení odsávající vzduch z místnosti. Zabraňuje, aby se v těchto místnostech usazovala pára či zápach. Jejich umístění je přínosné v kuchyni, v koupelně, ale v technických místnostech nebo pracovnách.

Odtah s časovým spínačem

Moderní odtahové ventilátory mají možnost spínání s časovým doběhem, mohou být zapnuté pomocí hygrostatu, čímž reagují na zvýšení vzdušné vlhkosti, některé z nich obsahují další senzory, jako světelný či pachový senzor. Všechny ventilátory jsou vhodné i pro velmi malé prostory a mají moderní design. Nejsou energeticky náročné a budou vám dobře sloužit dlouhé roky.

Spása pro alergiky

Díky funkčnosti ventilátoru dojde k minimalizaci plísňových sporů, které bez vlhkosti vyschnou. Ventilátory tudíž působí příznivě na lidské zdraví a pro alergiky jsou přímo k nezaplacení. Investice do nich se vyplatí po všech stránkách. Na e-shopu Inventer najdete odtahové ventilátory pro každý druh objektu. Jiné odtahové ventilátory jsou vhodné na toaletu, jiné se doporučují do koupelny a kuchyně.

Profesionálové na odvětrávací systémy vám rádi poradí, jak typ se bude hodit právě vám. E-shop nabízí lákavé nabídky, které jsou v platnosti do konce září. Podívejte se!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*