3 tipy na romantický dárek ze sexshopu

Romantika patří do milostného vztahu stejně jako vášeň a důvěra. Žádnou ženu nikdy neurazí romantické gesto, které je milou pozorností a zároveň do sexu vnáší cosi něžného, co může podnítit vášeň častokrát mnohem spolehlivěji než cokoliv jiného. S romantikou se můžete setkat dokonce i v sexshopech, kde rozhodně nechybí pestrý výběr jemně erotických dárků pro navození uvolněné atmosféry.

Navoďte romantickou atmosféru láskyplnou péčí

V romantice je totiž jistá dávka smyslnosti. Využít ji můžete především při předehře, kde se snadno může překlenout do neovladatelné sexuální vášně. Sexshop za tímto účelem nabízí například čokoládu pro malování na tělo nebo mýdlové vločky do vany ve tvaru srdíček. Fantazii se meze nekladou a ženy potřebují někdy trochu navnadit, aby se dostaly do té správné nálady. Zvláště po těžkém dni v práci, nebo když jsou ve stresu. Vhodné jsou i afrodiziakální olejíčky pro uvolňující masáž, které ženu dostanou do příjemného rozpoložení.

Pořiďte si romantické pomocníky

Myslíte si, že erotické pomůcky nemohou být romantické? To se velmi pletete. Existuje celá řada možností, jak romantickou péčí přivést ženu do varu. Za vyzkoušení stojí například Motýlek Pink Baby, který je vibrační a silikonový materiál je tělu velmi příjemný. Může ženu rozmazlovat například během masáže nebo při vzájemném mazlení. Stejným způsobem je možné využít také vibrátor, jehož různorodé funkce dopřejí ženě nezapomenutelnou předehru. Ve spojení s pomalou hudbou, voňavými svíčkami a přítomností vnímavého muže je romantika zajištěna.

Vyzkoušejte netradiční techniky

K romantice se však samozřejmě řadí i různé sexuální techniky. Některé mohou být tradičnější, jiné zase působí víc experimentálně. Vyzkoušet můžete i oblíbenou techniku dráždění s pomocí “šimrátka”, kdy je žena bezbolestně připoutaná k posteli a s maskou na očích jí nezbývá nic jiného, než plně vnímat jemné doteky na svém těle. Ty ji mohou pomoci odhalit dosud neobjevené erotogenní zóny. Pořídit si můžete celou řadu erotických pomůcek. Jejich sbírka vám pomůže zjistit, jak na žhavý sex, ale pokud z milování vyprchají romantická gesta, připravíte se o podstatnou součást mileneckého vztahu. Ta navíc může prohloubit vzájemné city i důvěru partnerů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*