4 jednoduchá pravidla pro postavu snů!

Ženy trpí a většina jen proto, že je jejich línější já drží na gauči. Je i pro vás gauč společníkem, který hýčká vaše tělo den co den? Je na čase se zvednout a vyjít vstříc postavě, kterou se budete moci pochlubit. Vezměte si k srdci 4 pravidla, pomohou vám vsát a vypracovat si postavu snů!

1. Vidím se a nestydím se

První pravidlo je trochu nepříjemné, ale nebojte se, pokud vytrváte, už bude vždycky jen lépe. Co pro vás obnáší? Budete potřebovat velké zrcadlo. Stoupněte si před něj ve spodním prádle a dívejte se, zírejte. Už vidíte, co s vámi lenošení na gauči provedlo? Bříško vyrostlo, na rukou visí „křídla“, stehna mají obří rozměry… Možná toho nacházíte ještě více. Nyní si musíte vzít metr a změřit všechny problematické partie. Výsledky si zapište, postavu vyfoťte. Dejte na místo, kde vše budete denně vídat. Uvědomte si všechny problémy, bude vás to motivovat v začátku.

zenycz.cz_kentoyafitness_cz_01

2. Láduji se zdravím

Velikou změnou musí projít váš jídelníček. Vyhněte se tučnému a sladkému. Nastavte jídelníček tak, aby vaše dostalo dostatek živin a současně mělo hodně energie. Jak na to? Rady přináší tento článek. Kromě jídla se zaměřte i na pití. Prospějí vám ovocné smoothie.

3. Říkám si o pomoc

Život s cvičením není lehký, bude pro vás příjemnější, když se svěříte do rukou profesionála. Trenér vám sestaví cvičební plán a bude vám oporou. Zajímavé služby v této oblasti nabízí Kentoya posilovna Praha. Jako trenér zde působí i Lukáš Osladil, mistr České republiky v kulturistice. Půjde vám to lépe i v případě, když se dohodnete s kamarádkou a budete cvičit spolu.

zenycz.cz_kentoyafitness_cz_02

4. Odměňuji svoje tělo

Bude vás to bolet a určitě přijde chvíle, kdy budete chtít cvičení vzdát. Nedělejte to. Raději se naučte za svou snahu odměňovat. Navštivte například solárium Praha, zajděte si na manikúru, na masáž, zkrátka hýčkejte se, ať má tělo i mysl šanci regenerovat.

 

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*