5 tipů na konferenční stolek, který zcela změní váš obývací pokoj

Konferenční stolky jsou solitéry, které si často žijí tak trochu svým životem. Pokud si chceme dopřát alespoň jeden designový kousek do obývacího pokoje, k minimalistické sedačce a odlehčené obývací stěně přidáme konferenční stolek ve „wow“ stylu. Pět takových jsme pro vás našly.

Stolek mnoha tváří

Na kafíčko, dortík, ale klidně na celý oběd nebo místo pracovního stolu – takový je konferenční stolek Kent. Má nastavitelnou výšku 60 až 76 cm a dá se rozložit ze 134 na 174 centimetrů. Na tomto stolku se dá dělat skutečně vše. Takže pokud se vám zdál být do vašeho malého bytu příliš velký, pletete se. Je naopak ideální. Snadno totiž zastoupí nejen funkci konferenčního stolku, ale i jídelního stolu nebo stolu pracovního

Šutr, jak má být

Milujete hypermoderní interiér v minimalistickém duchu a žádný konferenční stolek se vám zatím dost minimalistickým nezdá? Stolek Stone bude přesně tím, co hledáte. Vypadá jako obří hladký bílý oblázek. Ale nebojte, nebudete potřebovat jeřáb, abyste jej oknem dostaly až k vám do patra. Je z bílého lakovaného plastu. Odolá poškrábaní i vysokým teplotám, takže mu nebude vadit horká káva ani případná nehoda s cigaretou.

Skandinávské vrstvení

Milujete střídmost skandinávského stylu, ale máte pocit, že už je poněkud „přeikeováno“? Zkuste si konferenční stolek vybrat jindeAtan nábytek nabízí stovky různých konferenčních stolků, mezi nimi třeba i stolek ve skandinávském stylu Neo. Kombinuje bílou a přírodní dubovou dýhu a zaujme vás především svým patrovým řešením.

Když kýč, tak schovaný za zástěrkou eklekticismu

Líbí se vám vše a nic? Váš interiér možná brzy můžete vydávat za perlu oblíbeného eklektického stylu. A k němu bude skvěle ladit stoleček Gina v glamour stylu. Kombinuje černé sklo a kovové podnoží v měděném odstínu. Nelze jej přehlédnout.

Konferenční stolek jako recept na štěstí

Okouzlilo vás severské štěstí ve stylu dánského hygge, švédského lagom nebo finského sisu? Bez teplé deky či plédu to nejde. Jenomže kam ji pak uklidit? Receptem na vaše štěstí může být stolek Hera. Jeho drátěné otevřené podnoží deku pokaždé schová, a přitom vám zůstane na očích. Její hledání vám tedy náladu nikdy nezkazí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*