Ani podzim nezavřel letiště pro seskoky padákem a tandemové seskoky

Léto už nám uzavřelo vrátka na koupaliště, ale to neznamená, že bychom adrenalinové zážitky nemohli prožívat na podzim a v zimě. Zima už se nám sice ohlásila orkánem v Krkonoších a prvním sněhovým popraškem, ovšem na brzké sjíždění sjezdovek a užívání si rychlé jízdy na sněhu to zatím nevypadá. Máte-li dobrodružného ducha a přemýšlíte-li, co s načatým podzimem, máme pro vás lákavou nabídku, kterou stojí za to vyzkoušet.

Vyberte si letiště, domluvte si termín – a můžete si skočit s padákem

Tandemový seskok pro odvážné není tak složitou a nebezpečnou záležitostí, jak by se mohlo zdát. Jestliže se vám ještě v životě nepoštěstilo padat volným pádem, máte jedinečnou možnost. Najděte si letiště z mapky na webu, odkud byste chtěli vzlétat, domluvte si termín – a už se jen můžete těšit na jedinečný zážitek. Vezměte s sebou kamarádku, manžela, příbuzné, uvidíte, jak takovým zážitkem utužíte přátelské nebo rodinné vztahy.

Není se čeho bát. Zkušení instruktoři vám vše vysvětlí

Na místě se pod vedením zkušených instruktorů dozvíte přesný postup při vystoupání letadla do konkrétní výšky několika tisíc metrů, při výskoku z letadla, informace o mezidobí před otevřením padáku a instrukce o bezpečném dopadu na rodnou hroudu. Mezidobím se myslí pár okamžiků volného pádu před tím, než se vám otevře padák. Užijte si adrenalin ve vzduchu a zažijte několik zážitků v jednom. Let letadlem nad krajinou, kterou si sami vyberete, vzrušení při výstupu do volného prostoru, let volným pádem a následné společné plachtění s padákem v tandemu. Uvidíte, že takový letecký zážitek budete doporučovat známým, případně si jej rádi zopakujete. Ke kompletní nabídce společnosti Letecké zážitky patří dále vyhlídkové lety, pilotování letadla na zkoušku, pobyt v leteckých simulátorech, seskoky padákem, akrobatické létání a letecké výlety nad Evropou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*