Bydlení v Chuchli: moderní vily a atraktivní prostředí

Život v Praze je docela jiný než někde na venkově. Velkoměsto nabízí pohodlné žití, kdy všechno důležité máte na dosah – občanské vybavení, školky a školy pro děti, zdravotnickou péči a také zábavu a odreagování při sportovních aktivitách. Pokud někdo po takovém životě touží, určitě bude hledat vhodné bydlení právě v hlavním městě.

Velká Chuchle je dobrou adresou

Bydlet v Praze nemusí znamenat jen panelový dům na velkém sídlišti. Jestliže máte rádi veškeré výhody metropole a zároveň chcete žít v klidném prostředí, je nutné zvolit vhodnou lokalitu. Takovou by mohla být i Chuchle. Leží blízko centra Prahy v dosahu městské hromadné dopravy nebo vlaku.

Centrum je snadno dostupné i po silnici, což uvítají motorizovaní zájemci o bydlení ve Velké Chuchli. Proto by vám nemělo ujít, že je v ní vybudován komplex tří desítek moderních vil, jež mají užitnou plochu 184 až 346 metrů čtverečních.

Moderní domy s terasou a zahradou

Vily jsou vhodné pro samostatné bydlení stejně jako pro vícegenerační. Nacházejí se na strategickém místě přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm. Luxusní bydlení nabízí několik dispozic od 4+kk až po 7+kk a 1+kk. Moderní domy jsou navržené s ohledem na současné trendy, jež zákazníci vyžadují.

Součástí vil je proto také terasa a prostorná zahrada, jež mohou sloužit pro odpočinek. Protože obyvatelé vil jsou obvykle motorizovaní, nechybí ani jedno nebo dvě garážová stání a další venkovní parkovací místa pro automobily.

Krásné okolí i místo pro aktivní odpočinek

Vila Praha nabízí krásné pohledy do okolí, které přispívá ke klidnému žití. Spousta zeleně a nepřítomnost průmyslových objektů je přímo ideální pro bydlení rodin s malými dětmi. Pro děti je v Chuchli k dispozici škola i školka, v blízkosti je také prostor pro aktivní vyžití těch, kteří si bez sportu neumějí představit svůj život.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*