Chcete svým zaměstnancům zajistit kvalitní stravu? Vyzkoušejte firemní stravování Arter

Provozovat firmu i s několika málo zaměstnanci je poměrně náročné, ať už časově či fyzicky. Pokud jste začala podnikat nejprve sama, ale najednou se vám společnost rozrůstá o další pracovníky, měla byste přemýšlet o firemním stravování.

Vzpomeňte si na školní léta, kdy jste musela chodit do školní jídelny na ne příliš chutné jídlo. Jestliže však chcete svým zaměstnancům nabídnout opravdu kvalitní stravu, která je dobije energií, doporučujeme obrátit se na někoho, kdo se dané oblasti věnuje. Žádné nemastné a neslané polévky, univerzální hnědá omáčka či šlachovité maso. Přesně takové jídlo děsí mnohé z vás ze spaní, a tak proč byste ho musela vnucovat i lidem, na nichž stojí celý váš byznys?

Závodní stravování s výtečnými pochoutkami

Pravděpodobně se domníváte, že vyvážená strava vás vyjde draho. Ovšem jste na omylu, protože neznáte firemní stravování od Arteru. Jedná se o specialistu na výrobu a distribuci hotových a minutkových jídel, dokonce poskytuje zachlazené a hluboko zmrazené pokrmy. Arter provozuje také vlastní restauraci a pořádá různé akce. Vaši zaměstnanci se budou na obědovou přestávku doslova těšit.

Proč se obrátit na Arter?

V porovnání s konkurenčními službami pracuje Arter bez objednávek, přičemž ve všech provozovnách zaplatíte hotovostně a bezhotovostně. Po celou dobu si můžete vybrat ze všech nabízených jídel. Pokud tedy přijdete do provozovny o chvíli později, protože jste měla obchodní schůzku, vůbec to nevadí, neboť všechna jídla budou k dispozici.

Chcete si dát svíčkovou omáčku se čtyřmi knedlíky, nebo ochutnat kuřecí řízek s bramborovou kaší? Arter má opravdu pestrou nabídku jídel každý den, tudíž si na své přijde každý. Více informací najdete na stránce http://www.arter.cz/firemni-stravovani.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*