Co by vám nemělo chybět v šatníku?

V zásadě si vystačíme s několika kousky oblečení. Základ spočívá v jejich správném výběru a následných kombinacích. Jaké jsou základní kousky, bez kterých se neobejdete pro každodenní potřeby? Podívejte se na jednoduché tipy, jak si vyladit šatník k praktickým i módním účelům.

Praktická tílka

Pánská tílka se hodí během celého roku. Dají se vzít pod košili, samostatně během letních měsíců a mohou být i spodní vrstvou pod svetrem. Podobně jsou na tom i dámská tílka. Jejich výhoda spočívá v možnostech kombinování. V létě se dají nosit samostatně a během chladnějších měsíců slouží jako základní vrstva. Ve skříni bychom měli mít základní barvy, jako jsou černá a bílá. Další pestré odstíny závisí na vašem vkusu a na tom, jak plánujete tílka kombinovat a využívat.

Univerzální trička

Snad nejvíce zastoupený kousek oblečení ve skříni jsou trička. Mohou mít různé barvy a potisky. Pokud zvolíme jednobarevné varianty, můžeme je mezi sebou kombinovat a nebudeme potřebovat takové množství kusů. Kromě triček vhodných do společnosti, pro nošení do školy a do práce, máme i taková ta starší, která jsou vhodná na domácí nošení a na práci. K tričkům se vám budou hodit i svetry a mikiny, což oceníte hlavně v případech, kdy se pustíte do vrstvení oblečení pro lepší reakci na měnící se teploty uvnitř v místnosti a venku.

Bunda

Kromě spodních vrstev oblečení potřebujeme i něco, co nás udrží v teple. Do společnosti se hodí různé kabáty, ale co si vezmeme na práci na zahradě? Pracovní bundy mohou být staré vyřazené kousky, které již dávno ztratily svůj lesk. Pro profesionály se však více hodí pravé pracovní bunda zajišťující dostatečné pohodlí, ale i ochranu během práce. Investice do pracovního oděvu rozhodně nejsou zbytečně vyhozené peníze a může vám pomoci k lepším výkonům a příjemnějšímu strávení pracovní doby.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*