Co s jarní únavou

S prodlužujícími se dny přichází jaro a po zimě, kdy jsme měli málo sluníčka, nás může překvapit jarní únava. Každý z nás už jistě má svůj osvědčený recept, jak ji zvládat. Klasikou je doplňování vitamínů, nejlépe z čerstvých rostlin, které právě vyhánějí první lístečky, někomu stačí procházky, jiný se vrhá na venkovní sportování.

Odpočívejme a hýčkejme se

Nezapomínejme, že při veškeré své činnosti bychom přecejen měli své tělo trochu poslouchat. Jednak mu dejme příležitost, aby si trochu „uklidilo“ po zimě, a také potřebuje svůj čas na to, aby znovu nabralo síly. Nebojme se tedy odpočívat a trochu se hýčkat.

TIP: pokud potřebujete rozhýbat lymfatickou soustavu, využijte doplňky stravy na podporu lymfatické soustavy

V péči o tělo již patří k základním pravidlům pravidelná kosmetická péče, ale také alespoň občasná relaxační masáž. Masáže jsou vhodné nejen jako prostředek pro uvolnění svalů, ale také jako prevence nejrůznějších problémů pohbového aparátu. Mnozí střídáme sezení v zaměstnání s maximálními sportovními výkony, což je pro organismus další zátež. Jste-li z Ostravy, můžeme doporučit masáže Ostrava u paní Mgr. Marie Markové, která kromě relaxačních masáží poskytuje i ruční lymfatické masáže Ostrava. Lymfatické masáže jsou také skvělou volbou při jarní detoxikaci.

Kromě odpočinku fyzického si při masáži odpočineme také psychicky. Je to čas, kdy nemůžeme dělat nic jiného, než ležet na lehátku. Kdy jindy máme příležitost takto v klidu si uspořádat myšlenky? Třeba naše inspirace čeká právě na takovou příležitost. Současně znova sebereme svoje síly a lépe se vyrovnáme i s jarní únavou.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*