Dámské kabelky vhodné do práce? Žádný problém!

Dámské kabelky často ukrývají mnoho pracovních i osobních věcí. Může jít o dokumenty, notebook, kosmetiku, deštník, náhradní punčochy, nebo třeba svačinu a láhev s vodou. Kabelka do práce musí umět sladit dvě funkce. Jde o elegantní, ryze ženský doplněk a současně musí být praktická, aby pojala i veškeré pracovní vybavení.

Ty dokonalé a perfektní kabelky do práce musí být především prostorné, v rozměru podobném formátu A4. Pokud máte minibook a nebudete nosit dokumenty, může být i menší. Velmi užitečným řešením je možnost úpravy její velikosti. To zajistí vsuvky z použitého materiálu na stranách, dodatečné dno nebo možnost rozšíření pomocí zipu. Díky tomu pak dámská kabelka podle potřeby roste. Pokud tolik prostoru zrovna nepotřebujete, vytvoříte z ní malý, praktický a elegantní doplněk. Vsaďte na neutrální odstíny. Pokud ale máte předepsaný dress code třeba jen v černobílé barvě, klidně to rozrazte červenou kabelkou, kterou zaujmete na první pohled.

Dámské kožené kabelky do práce

Nemusí jít zrovna o dámské kožené kabelky, ale ty vám dodají potřebnou eleganci a mají dlouhou životnost. Kabelka do práce musí být vyrobena z kvalitního materiálu. Umělé materiály si uchovají dlouho dobrý vzhled, pokud se o ně budeme starat patřičným způsobem a nebudeme je příliš zatěžovat. Notebook je pak lepší nosit odděleně a na malé nákupy, často pořizované cestou domů z práce, je dobré si pořídit látkovou eko tašku pro opakované použití. Zvolte raději pevnou kabelku než volný vak. Je více elegantní, snáze v ní udržíte pořádek a oddělíte osobní věci od těch pracovních. Všechny známe to hledání uvnitř našich kabelek. Vybírejte dámské kabelky s více přihrádkami.

Luxusní dámské kabelky a vhodný tvar

Dámské aktovky klidně mohou vypadat jako luxusní dámské kabelky. Právě podnikatelky a manažerky si přece kvalitu mohou dovolit. Dámské aktovky, kufříky či dokladovky do práce jsou nejklasičtější volbou. Nemusíme být ale odkázány pouze na tuto jejich formální podobu. Stejně dobře se osvědčí několik dalších populárních typů. Třeba shopperka má méně oficiální tvar, ale pokud je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, dostane nádech potřebné kancelářské elegance. Nemá příliš mnoho kapes a přihrádek. Vnitřek kabelky lze samostatně upravit vhodným organizérem. Trapézová kabelka je širší v horní části a mírně se zužuje směrem dolů. Vypadá elegantně a vejde se do ní hodně věcí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*