Divoké léto ve městě – House Summer Rules

Letní kolekce House

Pozitivní energie, spontánnost, párty s přáteli, prázdninový oddech a bláznivé nápady, které zůstávají v paměti po zbytek života to nejsou jediné způsoby, jak zažít nejkrásnější chvíle v roce, jsou to také charakteristické znaky nejnovějšího lookbooku House – Summer Rules. No rules!

V kampani SS17 se značka House zaměřila na mladé lidi, sledovali jejich chování – někdy z dálky, někdy s posměšky, ale závěr je takový, že si jich váží pro to, že jsou spolu. To vše z důvodu, aby House byl co nejblíže mladým lidem a byl s nimi při jejich každodenní zábavě, setkání s přáteli, ježdění na skateboardu nebo při zábavě na bláznivých koncertech.

Nová kampaň šíří pozitivní energii, štěstí a smysl pro humor. Pro muže House připravil především oblečení pro volný čas, ve kterém každý fanoušek tohoto stylu najde to své, mnoho denimu a barevné potisky.

V dámské kolekci najdeme květované šaty, bundy, džíny a mikiny s nápisy. Jaro představuje zábavu, pestrost, a především zcela nový přístup k módě, která má být zajímavá a přirozená.

House Summer Rules nás zve na cestu do neznáma, kde nejlepším plánem je nedostatek plánů a městská scenérie, kde se sny stávají skutečností.

Ve světě Summer Rules máme dovoleno dělat všechno. Jednodílné plavky lze nosit jako body k šortkám a teniskám.

Pánské barevné šortky v kombinaci s kšiltovkou jsou osvědčenou klasikou nejen na pláž – stačí přidat mikinu a outfit se rázem promění v perfektní oblečení na festival nebo večerní párty s přáteli. Barevné bikiny v neonových barvách jsou skvělým základem pro módní streetwear stylingy. Přehoďte si přes ně mikinu nebo košili (lze zapůjčit z pánského šatníku) a zvolte vhodné módní doplňky – kšiltovku nebo zářící neonové tkaničky. Všechno je povoleno – míchání stylů i barev.

Prostě neomezené možnosti, jak si užít léto, spontánní dobrodružství a ponořit se do fantastického světa zábavy a porušování pravidel.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*