Dovolená v mobilních domech Chorvatska je v kurzu

S rozvíjející se úrovní cestovního ruchu vznikají nové formy dovolenkového ubytování. Ještě před lety byly nejoblíbenější noclehy v karavanu anebo naopak v komfortním letovisku. Dnes jsou v kurzu mobilní domy Chorvatska zasazené do nádherné přírody. Tyto prázdninové pronájmy si oblíbily rodiny s malými dětmi, zamilované páry i sportovní nadšenci.

Pláž je hned u domu

Nejen čeští turisté mají v lásce tento styl ubytování. Není divu. Mobilní domy Chorvatska bývají většinou součástí většího komplexu, proto jsou nablízku obchody, restaurace, bary, dětské atrakce, sportovní hřiště, kulturní vyžití, bazény a samozřejmě nádherné pláže. Téměř všechny objekty se pyšní kuchyňkou, obývací místností, ložnicí, venkovním zastřešeným prostorem pro relaxaci a vlastním parkováním. Návštěvníci mohou navštívit restaurace anebo zvolit vlastní stravování. Mobilní domy jsou komfortní. Zaujmou výhodné ceny a celoroční ubytování. Pokud se vám nechce platit za luxusní hotel v Chorvatsku, vyzkoušejte tento žhavý tip.

Slyšeli jste o robinsonádách Chorvatsko?

Už se nemůžete dočkat dovolené v Chorvatsku, ale netěšíte se na přeplněné pláže a davy turistů? Dejte sbohem klasické relaxaci u Jaderského moře a objevte magii ostrovů Pag, Hvar, Vis anebo Pašman. Rezervujte si apartmány v Chorvatsku ležící v bezprostřední blízkosti pláže. Záleží jen na vás, zda požadujete také klimatizaci, WiFi internet zdarma či gril. Robinsonády mají své kouzlo. Rázem se ocitnete v nedotčené přírodě, která vyzývá k dlouhým procházkám, vyjížďkám loďkou na otevřené moře anebo k lenošení na písečné pláži. Přeneste se do světa fantazie. Prozkoumejte nádhernou chorvatskou přírodu, nasávejte čistý středomořský vzduch. Když se vám zasteskne po poznání větších měst a nočním životě, vyrazte za okolními atrakcemi.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*