Fenomenální projekt Britská čtvrť: Jak se v něm bydlí?

Hledáte nové bydlení v Praze a začínáte mít pocit, že máte až příliš vysoké nároky? Možná jste jen přehlédla Britskou Čtvrť – rezidenční projekt, který již mnoho let vzniká v nové městské části Západní Město v pražských Stodůlkách. Proč by vás měla zajímat a v čem je tak výjimečná?

Vynikající dostupnost je základ

Dopravní dostupnost patří ke klíčovým požadavkům. V tomto směru nesmíte ustoupit ani o píď ze svých požadavků, protože je to váš drahocenný čas, o který byste mohla neuváženým rozhodnutím přijít. Nové byty v Praze 5 však rozhodně nepatří ke špatně situovaným projektům – naprosto bezproblémovou dopravní dostupnost vymezuje dvojice známých dopravních tepen Jeremiášova Rozvadovská spojka navazující na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Dostupné je také letiště Ruzyně a samozřejmě i centrum metropole (tu zajišťuje trasa metra B). Co z toho plyne pro vás? Do práce se vždy dostanete včas a bez zbytečných problémů.

zenycz_cz_finep_cz_01

Služby od A do Z

Pokud si život nedokážete představit bez nakupování a stravování ve vybraných restauracích, bude se vám bydlení v Britské čtvrti zamlouvat o to víc. Veškeré obchody i služby jsou v docházkové vzdálenosti a do nákupního centra Avion zajdete za pět minut.

Vysoký standard bytů

Nové developerské projekty v Praze obvykle lákají také na prostorné, dobře prosvětlené a úsporné byty, jejichž celkový dojem umožňuje použití kvalitních materiálů. Britská čtvrť není výjimkou a nabízí vysoký standard bydlení, na který si velmi rychle zvyknete.

zenycz_cz_finep_cz_02

Pokud vás prodej nových bytů v Praze zajímá, přečtěte si o Britské čtvrti více na www.finep.cz. Mimořádně úspěšný projekt evropské kvality je jasnou volbou pro každého, kdo nehodlá při výběru místa pro život činit jakékoliv ústupky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*