Jak bude vypadat váš vánoční stromeček s ozdobami GLASSOR?

Chcete obměnit vánoční ozdoby na vánočním stromečku, ale nejste si jistí, které barvy a tvary lze mezi sebou kombinovat? Ozdobte si ho online na konfigurátoru firmy GLASSOR, který najdete na adrese http://mujglassor.cz. Pomocí několika kliků si lze vydekorovat vánoční stromek a ozdoby si rovnou objednat přímo domů.

Vánoční ozdoby GLASSOR a zdobení

A jaké ozdoby jsou vlastně in? Majitelka firmy GLASSOR, předního výrobce vánočních ozdob u nás, Kateřina Tichá zveřejnila průzkum, který byl proveden mezi zákazníky. K nejtradičnějším a nejžádanějším ozdobám patří tvary koule, olivy a rakety. Dominují tradiční barvy stříbrná, zlatá, červená, bílá, modrá a zelená.

To svědčí o tom, že stále potřebujeme cítit své kořeny, tradice, pocit domova a bezpečí, což je dobře. V posledních letech i právě proto vzrostla poptávka po ozdobách známých od našich babiček, jako jsou roztomilé červené muchomůrky, sklenění ptáčci, andělíčci a nejrůznější figurky. To, že máme smysl pro humor, dokazuje i fakt, že se prodávají i neobvyklé tvary, jako je okurka, fotbalový míč či požárnické auto.

Trendy jsou i extravagantní ozdoby, jako třeba kolekce nazvaná mořský svět nebo jednoduché skleněné průhledné koule, ve kterých je srolovaný notový zápis nebo pírko. Stálicí jsou i baňky se jménem, které jsou i nádherným dárkem. Ty byly letos uvedeny na trh v novém dekoru.

Vánoční kolekce skleněných ozdob

Na letošní rok jsou společností GLASSOR připraveny hned 3 nové vánoční kolekce. Ta s názvem Napříč hvězdnou oblohou je v kombinaci zlaté s odstínem ledově modré barvy v lesku i matu. Ozdoby jsou čiré, s drobným dekorem, inspirované hvězdnou noční oblohou. Kolekce Dotek elegance ukazuje severský minimalistický styl na sněhově bílém podkladu s porcelánovým vzhledem. Ruční malba s lepenými komponenty nese minimalistické dekory, a přece je tradičně vánoční. Kolekce Zázrak přírody je plná přírodních motivů, v barvách béžové, krémové, hnědé a měděné s jemným nádechem modrých tónů. Zdobí ji technika smáčení do podkladových barev s úžasným přechodem mezi měděnou a modrou. Podklad některých ozdob je krémový s módní aplikací v podobě 3D dekoru dubových lístků. V nabídce je i tradiční kolekce s názvem Navždy, která zahrnuje tradiční barvy a zdobení ozdob.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*