Jakou barvu oblečení nosíte nejčastěji?

Nevěřili byste, kolik dam i pánů je co se barev týče jednostranně zaměřeno. U dam je to velmi často tmavě modrá, černá, bílá, červená, u pánů pak šedá, modrá, černá, bílá, hnědá. Samozřejmě v různých odstínech a sytostech dané barvy.

Nedostatek barev ve skříni

U některých žen úplně chybí růžová, oranžová, zelená, hnědá, fialová. U pánů chybí často jakékoli veselé barvy, jako třeba oranžová, žlutá, červená, světle zelená, světle fialová a mnohé jiné světlé varianty jasných barev. Některé kombinace barev oblečení tak ani není možné udělat… A to je věčná škoda, ubíráme si zbytečně na kráse. Jak ženy, tak muži. Protože jasné, veselé barvy nás dělají veselejší a mladší.

Kvalitní oblečení pro skvělé kombinace

Abyste mohli oblečení co nejvíc využít, je dobré nakupovat kvalitu. Např. značka oblečení Kenny S. z Německa určitě vyhoví vašim požadavkům. Kupte si třeba zajímavé a příjemné šály, jež využijete od podzimu do jara. Rozzáří vás, můžete je použít k jakémukoli jednobarevnému oblečení, ať už to bude svetr, sáčko, cardigan, rolák, bunda, vesta nebo kabát. U jednobarevného oblečení, je vždy dobré okořenit celkový vzhled barevným detailem na doplňcích.

Barvy pro mladé i starší

Jestli je vám 20, 30 let, barev se snad nebojíte. S přibývajícím věkem ale lidé přichází s předsudky, které jsou naprosto zbytečné. Třeba, že žena v 50-ti letech si nemůže přece dovolit zářivě žlutou halenku nebo top. Anebo starší muž neoblékne košili s drobným potiskem barevných ptáčků. Přitom proč? Barvy jsou výborným prostředkem, jak si dodat život do žil pro mladé i starší. Barvy vás povzbudí nejen vzhledově, ale i pocitově a reálně. I sugar daddy se udržuje v dokonalém vzhledu jak díky barvám, tak díky kvalitním značkám.

Vystupte z řady a kupte si barevné oblečení. Třeba vám změní celý život k lepšímu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*