Jaký význam mají vizitky v tomto století?

V podnikatelském světě mají vizitky stále obrovský význam. Většinou bývají menších rozměrů, ovšem občas se vyplatí vybočit od předepsaného standardu. Historie malých papírků s kontaktními údaji sahá až do patnáctého století, přičemž poprvé se začaly používat v asijských zemích, konkrétně v Číně. Do evropských končin dorazily až v sedmnáctém století.

Přestože v současné době převládá elektronická komunikace, vizitky se stále používají, protože mnohdy představují jedinou možnost, jak klientovi či obchodnímu partnerovi poskytnout co nejrychleji kontaktní údaje.

Vizitkou se vryjete druhé straně do paměti

Samotná vizitka by měla napovídat o tom, na jakou oblast se specializujete. Přece jen právník bude mít naprosto odlišnou vizitku než marketingový specialista. Asi by nebylo na místě, kdyby daňovém poradci hrála vizitka všemi šílenými barvami. S pestrobarevnou kartičkou by pochodil spíše takový grafik.

Pokud si chcete navrhnout vzhled vizitky v programu Malování, je to sice pěkná snaha, nicméně výsledek nebude z profesionálního hlediska uspokojivý. Doporučujeme obrátit se na odborníka, který se věnuje grafice. A tisk vizitek rozhodně nedělejte na domácí tiskárně, opět práci svěřte do rukou profi tiskárny.

Kdo se zabývá tiskem vizitek?

Jestliže chcete na obchodního partnera udělat co nejlepší dojem už na prvním setkání, zapomeňte na jednoduchou černobílou vizitku se základími informacemi vytištěnou na obyčejném kancelářském papíře. Působili byste zbytečně lacině, což by se nemuselo v podnikání vyplatit. Tisk vizitek nabízí portál Printuj.cz, kde stačí přes internet odeslat grafický návrh, zvolit počet požadovaných vizitek, jejich rozměr a podobně.

Webový portál dokonce nabízí několik univerzálních šablon, z nichž si můžete vybrat, pokud nemáte zpracování od vlastního grafika. V neposlední řadě musíme zmínit online kalkulátor ceny, díky němuž si uděláte představu o tom, na kolik vás výtisk vyjde.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*