Kam v Praze do fitka?

Podlehla jste trendu moderní doby a chodíte pravidelně trápit své tělo do posilovny? Nebo se teprve chystáte se svou postavou začít něco dělat? V obou případech by se vám mohl hodit tip na jedno hezké pražské fitness centrum. V Eagle Fitness se vám bude líbit!

Bydlíte-li v Praze 9 či v okolí, určitě stojí za zkoušku se někdy vydat do centra Eagle Fitness. Nachází se blízko stanice metra Hloubětín a tramvajových zastávek Nademlejnská, Starý hloubětín, Kbelská. Dorazit sem můžete i autem, přímo naproti posilovně je parkoviště s vždy volnými místy. A co že je na tomhle fitku tak speciálního?

Nejkomplexnější fitness v Praze

Eagle Fitness je obrovská posilovna – Praha sice také není malá, nicméně tohle fitko je velké i na pražské rozměry. Ve dvou patrech tady na 900 m2 najdete spoustu špičkových strojů značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2 či EliteFTS. Mají tady však nejen posilovnu, ale i lifternu, kardiozónu, aerobní sál a sál na bojová umění.

Jestli to myslíte se cvičením opravdu vážně, bylo by nejlepší si nejdříve domluvit schůzku s místním trenérem či trenérkou, kteří vám provedou komplexní diagnostiku a testy pohybu. Pak budete jasně vědět, co by vašemu tělu prospělo. Odborníci vám doporučí tréninkový plán i konkrétní cviky pro snížení tuku, zvýšení svalové hmoty, nápravy svalových omezení atd. Záleží, s jakým cílem se sem vypravíte.

V létě se dá cvičit i venku

Do Eagle Fitness zamiřte i v případě, že vám cvičení ve fitku v Praze přijde teď v létě hloupé, když je venku tak krásně. Na 500 m2 zahrady totiž najdete spoustu posilovacích strojů, na nichž si užijete třeba cviky s vlastní váhou na čerstvém vzduchu. Ani vevnitř si ale nebudete připadat tak odtržení od venkovního světa, jelikož v sálech jsou velká okna, která k vám pustí sluníčko.

A ještě jedna věc. Bojíte-li se jít do toho sama, vezměte kamarádku a přijďte spolu na nějakou skupinovku. Sympatická Maruška vede kruhový trénink pro posilování ženských problémových partií. V Eagle Fitness najdete prostě opravdu všechno.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*