Kámen v koupelně nemusí být jen obkladem. Kamenné vany jsou toho důkazem

Přírodní kámen se stává čím dál více oblíbeným materiálem, který se u nás začíná vracet do módy. Daří se mu v exteriérech i interiérech domácností. Povětšinou však je v podobě obkladů a dlažeb. Co ale takhle zvážit pořízení kamenné vany?

Kámen má mnoho dobrých vlastností

Kámen má ideální vlastnosti, díky nimž je pro výrobu van mimořádně vhodný. Je tvrdý, tím pádem i odolný vůči poškození. Vydrží klidně desítky let. Jako domácí hospodyně pak oceníte jeho minimální náročnost na údržbu.

Stylové řešení pro moderní domácnosti

V případě kamenných van jde nejen o praktický prvek, ale zároveň i zajímavé řešení z hlediska estetiky. Kámen možná na někoho působí chladným a odtažitým dojmem. V koupelně tomu tak být nemusí. Moderní kamenné vany Praha jsou toho jasným důkazem. Mají svůj osobitý styl. Rozhodně nepůsobí neosobním dojmem. Při správně zvoleném barevném sladění se zbylým vybavením místnosti se stávají středobodem koupelen.

Mramor a travertin patří k nejvhodnějším materiálům

Na kamenných vanách je kouzelné to, že máte možnost volby z mnoha variant kamene. Do koupelny se hodí nejen mramor, ale také například travertin, který má rovněž skvělé vlastnosti z hlediska tvrdosti, navíc působí mimořádně elegantně.

Prodejce kamenných van, obkladů a dlažeb

Pokud máte zájem o koupi, podívejte se na vany z kamene Praha, kde své produkty prezentuje středočeská společnost Kámen Donát. Kromě van z kamene vyrábí dále například i umyvadla, samozřejmostí je pak nabídka obkladů a dlažeb.

Zvláště doporučuji inovativní obkladové pásky na fasádu, které při realizaci venkovní fasády domu oceníte nejen pro jejich pěkný design, ale také vzhledem k velmi jednoduché instalaci. Zvládne ji hravě každý domácí kutil, který má alespoň základní dovednosti a zručnost.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*