Když sháníte utěrky, tak jedině od českého výrobce

Pořídit si kvalitní, savé, voňavé, hezké, praktické utěrky, které budou skvěle pasovat do stylové kuchyně, to se může stát větším oříškem, než by se na první pohled mohlo zdát. „No name“ domácí textilie, které seženete u pofiderních prodejců z tržnice, sice budou levné, ale věřte tomu, že s nimi při vaření a úklidu žádnou slávu neuděláte. Obyčejné hadříky bez zvláštních vlastností vám mohou doma pouze zabírat místo. Pořízením kvalitní utěrky poznáte skutečný rozdíl mezi klasickou českou jakostí a čínským zbožím. Zvláště pokud si libujete v oblíbených retro vzorech anebo jste zastáncem novátorských motivů, překvapí vás pestrá nabídka textilií do domácnosti od populární firmy s tradicí – Waldes.

České kuchyni sluší utěrky – bavlna

Ať už zařizujete svoji chalupu, rekreační objekt, restauraci nebo prostě svoji domácnost, měli byste pro vybavení kuchyně zvolit utěrky – bavlna. Jakostní materiál s jistotou, kdy po několikerém praní neztrácejí svoji barvu ani tvar, neopouštějí je vlastnosti jako savost a měkkost – to je sázka do loterie, již vyhrají jen opravdu zkušení výrobci. Mezi ty rozhodně patří „stará dobrá Waldeska“.

Utěrky – bambus nejsou pouhou dekorací, dovedou byt i provonět

Zdá se vám nemožné, aby utěrky i po několikadenním používání v kuchyni stále voněly? To jste ještě nezkusili utěrky – bambus. Parádní materiál udrží textilii voňavou tak, jako byste ji právě vytáhli z pračky a sušičky. Díky tomu, že mají až pětkrát vyšší savost než běžné utěrky, nalézají své uplatnění například v restauracích a jídelnách. Bambusové utěrky nepouštějí vlákna, jsou velmi antiseptické a na pohled jsou hebčí a jemnější než textile z bavlny. Hodí se proto i do domácností, které obývají alergici a osoby s kožními potížemi – zejména na rukou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*