Komplexní terapie uzdraví jednotlivce, celé rodiny i zvířata

Zdroj: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Pokud nás v dnešní době trápí bolesti hlavy, alergie atd., vezmeme si tabletku. Pokud něco není v pořádku s naším čtyřnohým kamarádem, navštívíme veterináře, který mu dá injekci nebo tabletky. A tak bereme léky na všechno, aniž bychom hledali příčinu vlastních problémů. Chcete se opravdu uzdravit jednou provždy? Hledejte zdroj Vašich problémů pomocí terapie.

Každý problém má řešení. Věděli jste, že i dlouholetých alergií, častých migrén, nebo problémů se spánkem se můžete zbavit jednou provždy? Stačí najít příčinu Vašich potíží. Komplexní-terapie funguje jako přirozená léčba, které předchází právě nalezení příčiny vašich problémů. Naše tělo funguje jako dokonalý počítač a zaznamenává veškeré informace. Pokud jste zažili například traumata v dětství, nebo jste byli nuceni potlačit své emoce, Vaše tělo Vám nyní možná dává najevo, že zde existuje problém, který je třeba vyřešit.

Komplexní terapie na dálku

Terapii navíc není nutné absolvovat osobně a vážit dlouhou cestu za terapeutem. Problém vzdálenosti je již překonaný a příčiny vašich problémů mohou být odhaleny i na dálku. Odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic pomáhá svým klientům k úplnému uzdravení prostřednictvím telefonických rozhovorů. Cílem je, abyste se po každém telefonickém rozhovoru cítili lépe. V rámci ultimátní terapie se pan Radovan zaměřuje na všechny vaše problémy, ale snaží se také o to, abyste si se svými potížemi uměli poradit sami a nepotřebovali již pomoc terapeuta.

Pokročilá a experimentální terapie

Pan Radovan se věnuje také pokročilé a experimentální terapii. Jejím cílem je odemknout tzv. vyšší schopnosti, kterými lidé disponovali dříve, například v dobách Atlantidy. Mezi vyšší schopnosti patří například vědomá telepatická komunikace na dálku, samooplodnění, rychločtení atd.

Více informací o všech formách terapie naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*