Léto patří sexu

Léto patří sexuálním hrátkám všeho druhu. Nezůstávejte pozadu, protože nejoblíbenější roční období je v plném proudu. Ale nepotrvá věčně.

Proto si užívejte, dokavaď to jde. Pro zpestření letních chvilek pro vás máme několik tipů.

Pulzátor, inovovaný vibrátor

Hitem letošního léta je tzv. pulzátor, což je takový inovovaný vibrátor. Pokud, milé dámy, největší vlnu rozkoše prožíváte při dráždění klitorisu, měly byste svůj erotický kufřík doplnit právě o tuto erotickou hračku. Nejenom při autoerotice, ale i při sexu v páru budou následovat silnější, hlubší a intenzívnější prožitky!

Skleněné dildo s kuličkami

Ani vibrátor, ani klasické dildo. Ale dildo skládající se z několika sofistikovaných skleněných kuliček. To však není všechno. Model Icicles No. 2, který seženete například na e-shopu ruzovyslon.cz, což je velmi dobře zásobený internetový sexshopse zvětšuje jako lupa! Umožní vám tak nahlédnout do míst, jež zraku doposavad zůstávala skryta. Která podrobíte náležitému průzkumu, už bude jen a jen na vás. Fantazii se každopádně meze nekladou.

Klinický silikon

Venušiny kuličky jsou sice staré jako lidstvo samo, materiály, z nichž se vyrábějí, se ovšem mění. Jedenadvacátému století jednoznačně vládne tzv. klinický silikon. Silikonové venušiny kuličky jsou lehoučké a snadno se zavádí. A extáze, již navozují? Nepopsatelná. Jemná vibrace vás navíc může provázet od rána do večera!

Penis pevný jako skála

Potýkáte se tu a tam s nedostatečnou erekcí? Nemusíte hned sahat po viagře, jíž si můžete přivodit i infarkt. Bezpečnější v tomto smyslu bezesporu je vakuová pumpa, jež funguje na principu vyvolání dostatečně silného podtlaku, jehož následkem do penisu proudí větší množství krve. Výsledkem je sen každé ženy, penis silný jako skála. Pak už, milé dámy, postačí správně zvolené erotické prádlo a výlet do sedmého nebe může začít.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*