Máte nárok na odškodnění po dopravní nehodě?

Stát se účastníkem dopravní nehody není zrovna životní zkušenost, o kterou byste měli stát. Ono i přihlížet je dost často zážitkem na celý život. Když se do nehody přímo připletete, v horším případě si odnesete šrámy na těle. V tom lepším jen na duši. Úplně bez následků však nezůstanete. A právě pro takové případy funguje odškodnění po dopravní nehodě.

K nehodám dochází každý den a zaplést se do nich mohou i ti nejzodpovědnější řidiči. Někdy prostě udělají chybu, jindy jsou na vině jiní méně pozorní účastníci provozu. Pokud se vám něco takového stalo, tedy připletli jste se do nehody, kterou zavinila nepozornost či bezohlednost jiného řidiče, pravděpodobně budete mít nárok na finanční kompenzaci. Nestyďte se o ni požádat, byla by škoda přijít o peníze, které vám náleží.

Za co všechno lze získat peníze?

Poškozený má při odškodnění po dopravní nehodě nárok na bolestné, vyrovnání ušlého zisku, výdajů za léky, jízdenky do nemocnice na kontroly apod. Proto je vždycky dobré, když si už od začátku schováváte všechny doklady od pojišťoven a z nemocnice, aby pak bylo možné částku přesně vyčíslit.

Jak začít? Kde se peníze dají získat?

Nejlépe tím, že najdete nějakého odborníka, který rozumí paragrafům a ve věcech umí chodit. Nezkušenému člověku by zabralo příliš času, než by nastudoval, co všechno má vlastně udělat, a ještě by pak ve finále nemusel být schopný získat tolik peněz, jako dokážou odborníci.

Podívejte se na bližší informace například na odškodnění dopravní nehoda-https://www.1zdravotni.cz a sami uvidíte, že s pomocí odborníků je vyřízení jednoduché. První konzultace je zdarma, neplatíte žádné zálohy předem, provizi si určují pouze v případě, kdy se jim povede odškodné získat. Tím, že se přijdete zeptat a budete chtít prozkoumat, zda máte na odškodnění nárok, tedy určitě nic neztratíte. Zkuste to i vy!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*