Mateřská škola Praha mého syna baví

Můj syn patří mezi velmi společenská dítka a tak v momentě, kdy se dostal do věku, ve kterém měl začít navštěvovat mateřskou školu, jsem rozhodně neměla obavy z toho, že by nezapadl do kolektivu dalších dětí. Jediné, čeho jsem se obávala, bylo prostředí, ve kterém by měl denně trávit více jak osm hodin a někdy i více, jelikož mám velmi dlouhou pracovní dobu. Tudíž pro mě bylo prioritní, aby všechna má kritéria splňovala, námi vybraná mateřská škola. Praha je městem, ve kterém nabídka těchto institucí sice převyšuje poptávku, avšak valná většina těchto mateřinek nedisponuje tak lidským přístupem a ochotným personálem, který je právem na svém místě, jako Profamily.

Mateřská škola Praha je více než školka

Mám velmi náročné zaměstnání, ze kterého se často vracím až kolem sedmé hodiny večerní. A víte, kdo se postará o mého syna, do těchto pozdních večerních hodin? Právě tato skvělá mateřská škola. Praha má velmi vysoké nároky na život a tudíž je nezbytné, aby pracoval nejen manžel, ale i já, za což sklízím poměrně slušnou kritiku. Avšak, jak již jsem zmínila, vím, že je můj syn v této školce ve velmi dobrých rukách a tudíž mám i během náročného pracovního tempa jistotu, že se o něj nemusím bát. Kromě toho mateřská školka nabízí dětem celou řadu různých aktivit, kterých by se s námi syn jen velmi stěží mohl zúčastnit. I v tomto ohledu mám tak být školce, za co vděčná.

Mám dokonalý přehled o tom, co se daný den ve školce dělo

Díky tomu, že má tato mateřinka opravdu velmi zkušený personál, každý den mi podávají takzvané reporty o tom, jak se mému synovi daří. Tuto možnost, by mi jen stěží nabídla jiná mateřská škola. Praha je městem obrovských možností a tudíž toho mateřinka po právu využívá a děti bere na různé kulturní akce, výlety, učí je souznít s přírodou a se zvířátky, ale především děti nadevše miluje, což se v dětských očích a úsměvech odráží každý den.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*