Metodologie dle Wattsenglish. Nový přístup k výuce angličtiny u dětí.

Včasný start jazykového vzdělávání u dětí je klíčem k jeho úspěchu. Nejlepší je přitom začít s výukou někdy mezi 3 a 5 rokem života, dokud jsou stále otevřena řečová centra. Děti předškolního věku navíc při výuce potřebují maximální názornost, zapojování všech smyslů a možnost učit se nápodobou.

Prolight.cz-IMG-9852r

Toto jsou základní předpoklady, se kterými na začátku nového tisíciletí na český trh vstoupila britská společnosti Wattsenglish. Společnost, přinášející novou metodu výuky cizího jazyka u předškolních dětí. Metodu, postavenou na interaktivitě, videích, písničkách, hrách a „ohmatávání“ toho, co se zrovna učí. Metodu, ve které navíc děti výukou provází skutečná osoba rodilého mluvčího, která je zapojena do všeho, co se dělá a kterou mohou napodobovat.

Vytvořená metodologie se v průběhu následujících let dočkala takového úspěchu, že se podle ní dnes učí děti po celé České republice, ale i za jejími hranicemi. Pouze v rámci Prahy se dle ní v tuto chvíli učí nejméně ve 30 školkách a školách pod vedením pobočky Wattsenglish Praha a v dalších institucích pod vedením jiných jazykových škol. Metodologie navíc proniká i do běžných hodin angličtiny na základních školách. A není divu. Materiály, které metodologii doplňují jsou vyvinuty pro ty nejmenší (zhruba od 3 let), stejně jako pro žáky 5.tříd ZŠ. A obdržely doložku MŠMT.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*