Mít svůj styl je důležité

Neunikne vám žádný módní trend a ve vaší skříni jsou vždy všechny horké novinky? A přemýšleli jste někdy nad tím, zda je pro vás takové oblečení to nejlepší a zda vám skutečně sedí? Pamatujte, že váš šatník by měl odpovídat vašemu stylu i osobnosti. Za módní se dá považovat takřka cokoliv, jen je důležité mít svůj styl. Není důležité mít skříň přecpanou botami, kabelkami a různými doplňky. Důležité je mít tam to, co vám dobře sedí a cítíte se v tom dobře.

Ne každé oblečení vám sluší

Z reklam a módních časopisů na nás koukají fotky s radami a tipy, co rozhodně musíme mít a nesmí v našem šatníku určitě chybět. Vážně však chcete nosit kabelku s barevnými kočičkami nebo tričko s dírami? Naše oblékání by měl ovlivňovat životní styl i naše práce. Dalším důležitým hlediskem je i věk a postava. Dnes se nosí takřka vše, záleží na tom, jak věci zkombinujete dohromady. Důležitá je i příležitost, na kterou se oblékáte. A pamatujte, že ani značka vám nezaručí, že váš outfit bude dokonalý.

Jak zjistit, co nosit?

Klíčem k úspěchu, jak najít svůj styl, je najít rovnováhu mezi tím, co se právě nosí, co vám sluší a co se vám líbí. Jinak se bude oblékat introvert a jinak akční člověk milující extravaganci. Styl není jen oblečení, které nosíme, ale i účes, líčení, doplňky a mnoho dalšího.

I styl se vyvíjí

I když vám to tak nepřijde, hledání vašeho stylu vás doprovází již od dětství. Už jako malé jste si zamilovaly jedny růžové šaty s mašličkou nebo proužkované kalhoty s dírami a chtěly je neustále nosit. V té době jste určitě neřešily, zda je takový kousek v módě, ale prostě se vám líbil. V pubertě pak většina z nás nosí oblečení podle idolů z časopisů a televize, kterým se chce podobat. Dnes byste se možná divily, jak jste mohly něco takového nosit. Najít si svůj styl chvíli trvá, protože se stále vyvíjí.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*