Moderní piercing a šperky, které baví

Zájemci o náušnice, šperky a piercing, které se umisťují na netradiční místa, nejen do uší, mají jedinečnou šanci, jak se vybavit novými skvosty. Piercing Factory stále obnovuje svoji nabídku, která se vyznačuje stoprocentní zdravotní nezávadností a designem, jenž nositele baví a okolí spolehlivě zaujme. A tak si můžete pohodlně objednat plugy do ucha, tunely do ucha, roztahováky, piercing do pupíku i bradavky, podkovy a microdermal šperky přes specializovaný piercing e-shop.

blond-1840386_1280

Piercing prováděný odborníky je bezpečný

Ačkoliv je chirurgická ocel stále považována za materiál, který každý organismus bez problémů přijme (vždyť se z ní vyrábějí implantáty a podobně), dnes už jsou k mání šperky vyrobené ze silikonu a jiných hmot. Zájemci o nový piercing se nemusejí obávat žádných kožních a dalších komplikací, pokud k piercingu přistoupí poprvé. Záleží na zkušenostech osoby, jež bude piercing do těla „implantovat“. Proto pokud si začátečník vybere vhodný šperk, měl by si najít i zkušeného průvodce světem piercingu. Komplikace způsobené neodborným zásahem a implantováním šperku nikdy nesouvisí s materiálem. Lidé mající už několikátý šperk dobře vědí, jak s piercingem nakládat, jak jejich tělo šperky přijímá a do kterých částí těla jej rozhodně vkládat nebudou.

beautiful-1867374_1280

Stále nové zboží pro jednotlivce i studia

Nabídka profesionálního e-shopu s produkty od prověřených výrobců s certifikáty není zaměřena pouze na jednotlivce. Sortiment je dostatečně bohatý pro to, aby si v něm vybraly piercingová studia a tetovací salony zaměřené i na piercing. Objednávka je vyřizována většinou do 12 hodin a expedována nejpozději následující den. Každý typ produktu je podrobně popsán v patřičné kategorii e-shopu spolu s radou, jak změřit velikost požadovaného šperku v závislosti na konkrétní část těla. Například plugy do ucha s vyvýšeným okrajem mají udaný rozměr bez tohoto okraje. Na dírku v uchu osm milimetrů je třeba si objednat osmimilimetrový plug. Tyto návody jsou u výrobků, kde nejsou rozměry jednoznačné. Nikdo se nemusí obávat nesrozumitelné nabídky, a s tím související složité objednávky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*