Nechte se hýčkat v kosmetickém salonu

Která žena by se nechtěla nechat opečovávat. Užít si luxusní relaxaci formou příjemného ošetření pleti a dokonalé masáže celého těla. Představte si tu pohodu, kdy jenom ležíte a v polospánku vnímáte zkrášlovací proces. To vše zažijete v pražském kosmetickém studiu Lavande. Můžete si být jisti, že tady vás budou opravdu rozmazlovat.

Veškerá pozornost bude věnována vaší pleti

Beauty salon Praha je připraven dopřát vaší pleti veškerý komfort. Bude se věnovat obličeji, krku a dekoltu. Záleží jen na vás, zda si vyberete standardní nebo luxusní péči. Výsledkem čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mikromasáže očního okolí a vyhlazení galvanickou žehličkou je sjednocená a viditelně omlazená pokožka.

Kosmetický salon Praha se též věnuje ošetření akné. Spolehněte se na jeho osvědčené postupy zahrnující profesionální procedury a přípravky, jež dokážou pleť zklidnit.

Na kterou masáž máte chuť?

Kosmetika v Praze se věnuje celkovému uvolnění těla. Proto si v salonu Lavande můžete dopřát masáž, díky které budete jako znovuzrození. Kromě klasické regenerační masáže je to masáž detoxikační, kde hraje hlavní roli med. O jeho vůni je známo, že potlačuje stresové vypětí.

Když už jsme u stresu – znáte indickou antistresovou masáž hlavy a šíje? Je skvělým odreagováním, pokud jste v dlouhodobém napětí. Dokáže ulevit od bolesti, odstranit toxické látky a zlepšit spánek.

Umí toho mnohem víc

Výše je uveden pouze zlomek služeb, které v kosmetickém salonu Lavande nabízejí. Stačí si zjistit kontakty a jít se přesvědčit na vlastní kůži, jak vypadá pravá profesionální kosmetická péče. Co říkáte na rozmazlovací den, jenž vás nechá kompletně si odpočinout? Po 3 hodinové proceduře budete odcházet nabití energií a v příjemně uvolněné náladě. Další návštěvy tohoto kouzelného studia se nebudete moci dočkat.

1 Comment

  1. Ahoj, ráda bych se podělila se svou zkušeností. Má kosmetička mi doporučila na akné přípravek Isotretinoin Belupo®, který je na předpis. Primárně má tedy pomáhat při boji s akné, což potvrzuji, ale jako zázrakem mi razantně ubyly i vrásky, což jak mi bylo potvrzeno kosmetičkou je další účinek tohoto léku, pokud chcete zabít tedy dvě mouchy jednou ranou, určitě se na ten přípravek přeptejte svého doktora nebo doktorky, za sebe mohu plně doporučit

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*