Není chůva jako chůva! Maminky (ne)bojte se!

Na začátek jedna tvrdá zpráva – dokonalou chůvu Marry Poppins nikde nenajdete. Můžete se ale zařídit tak, že si seženete paní na hlídání, která se jí bude podobat. Při hledání se lze vydat na cestu dlouhou a namáhavou, nebo to zvládnout do několika minut a s tím, že na začátku nebudete muset platit ani korunu!

Nervy máte jenom jedny!

Další a zdlouhavější cesta hledání paní na hlídání dětí vede přes soukromé inzeráty. Nabídek je mnoho a spolkne to hodně času se všemi prokousat. Do inzerátu si totiž každý může napsat, co chce. S vybranými adeptkami je proto nutné se sejít a popovídat, v ideálním případě si vyžádejte reference a kontakt na rodinu, kde chůva již působila. Myslete na to, že mezi vámi nebude žádný pracovní vztah. I vám se může lehce stát, že vás „hlídačka“ vypeče tím, že prostě v domluvený čas nepřijde apod. Jaká další úskalí vás čekají? Čtěte zde. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, nezbývá než popřát vám mnoho štěstí a pevné nervy.

zenycz.cz_agslunecnice_cz_01

Agentury na vzestupu

Ještě před několika lety se na rodiny, které měly chůvu, dívala většina lidí skrze prsty. Jenže doba se změnila. Na oba rodiče jsou většinou kladeny vysoké nároky, rodinný život je hektičtější i v tom, že děti chodí na více kroužků apod. Mít paní na hlídání tak určitě není přežitek, ale je to pomoc ve prospěch rodiny. Mnohem jednoduší je, když si najmete chůvu na hlídání dětí přes agenturu. Do vaší rodiny přijde již prověřená profesionálka, která vám ze dne na den neuteče. Agentury nabízí službu a musí se chovat tak, aby byla co nejlepší. Jen proto prostě nemůžete šlápnout vedle. Navíc ušetříte hodně času, najmout si chůvu přes agenturu je otázkou pár minut.

Grandchildren and grandmother

A jak to udělat, aby bylo hlídání dětí zdarma? Se zajímavou nabídkou přichází Agentura Slunečnice. Plně si uvědomuje, jak důležité jsou vzájemné sympatie. Když se dohodnete na dlouhodobém hlídání, pošle vám chůvu na jeden den zcela zdarma, abyste se mohli vzájemně poznat a zjistili, zda bude pro vaše dítě tou v úvodu zmíněnou Marry Poppins.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*