Okořeňte vztah romantikou na Karlštejně

Když chcete váš vztah udržet stále intenzivní, musíte ho čas od času okořenit něčím netradičním. Jste duše romantická a víte, že si vaše drahá polovička potřebuje odpočinout? Toužíte po klidu a současně si rádi užíváte luxus? Potřebujete, aby si vás někdo hýčkal? Hotel Karlštejn vás oba nadchne!

Luxus na romantickém místě

Romantický hotel Mlýn Karlštejn leží v údolí na břehu řeku Berounky, co by kamenem dohodil od našeho nejznámějšího hradu Karlštejna. Zvláštní na něm je, že v místě stojí déle než samotný hrad. Vznikl totiž citlivou rekonstrukcí budovy starého mlýna. Hotel nabízí celkem 21 pokojů, všechny jsou nekuřácké, je na nich wi-fi připojení k internetu a mají klimatizaci. Hotel Karlštejn nabízí i speciálně vybavené pokoje, jako je například THE BEST ROOM HER, který je vybaven moderním designovým nábytkem a jehož součástí je koupelna s volně stojící vanou. Podobný je pokoj THE BEST ROOM HIS, je velký 36 m2 a do jeho výbavy patří i kávovar, osvětlená vana Villeroy & Boch aj.

zenycz.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Romantický balíček vás nadchne

Ubytování u Karlštejna si užijete, když si objednáte speciální „Romantický balíček“. Koupíte si 1 noc v Exekutivním pokoji, užijete si romantickou večeři při svíčkách, připravena pro vás bude snídaně, při příjezdu dostanete sklenku sektu na uvítanou a na pokoji vás jako pozornost bude čekat košíček s čerstvým ovocem. Hotel nabízí také „Relaxační balíček“ a další atraktivní balíčky.

Ještě více lákadel

Byla by věčná škoda zůstávat jen v hotelovém pokoji. V hotelovém areálu se nachází Relaxační centrum, které si můžete pronajmout jen sami pro sebe.

zenycz.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Dalším zajímavým místem je malá ZOO. Nedaleko je i golfové hřiště, vydejte se také na hrad. Mezi top místa patří i lom Amerika (více o něm zde). Pokud máte rádi adrenalin, objednejte si let vrtulníkem nebo balónem a poznejte krásy místní krajiny z ptačího pohledu. Více informací najdete na www.hotelmlynkarlstejn.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*