Podnikání bez finančního kapitálu? Jde to, ale jen do času

K tomu, abychom se pustily do podnikání, nás motivuje kde co. Obvykle se několikrát v životě cítíme doslova prosáklé chutí začít dělat něco jiného než doposud. Spálit za sebou mosty a pustit se do práce na tom, co umíme a co nás baví.

Příklady úspěšných žen vidíme všude kolem nás. Jedna vaří marmelády, druhá šije oblečení pro děti, jiná se pustila do výroby hraček či dětských houpaček. Ženy kolem nás zakládají Montessori školky, překladatelské agentury a mnoho dalších úžasných a fungujících firem. Chceme jít do toho taky. Ale kde na to vzít?

Začátky nebývají lehké a mnohdy si sáhneme na dno

Máme chuť pracovat samy a na začátku se uskromnit. Dokonce jsme ochotny sáhnout až na dno svých úspor. Ale přesto nám to nemusí stačit, abychom nakoupily dostatek textilu na dětskou kolekci oblečení, skleničky a suroviny na výrobu marmelády, abychom dle platných norem zrekonstruovaly starou stodolu a předělaly ji na výrobnu narozeninových dortů či postavily skleník, kde budeme hýčkat mladé sazeničky rostlinek, které pak s láskou prodáme každému, kdo zahradničení miluje tak jako my. Někdy si prostě potřebujeme půjčit. Ale zklamu vás. V této fázi pořád ještě nejste v situaci, kdy je pro vás a vaše podnikání půjčka výhodnou.

Do větší půjčky je vhodné se pustit až ve chvíli, když už máme za sebou start podnikání. Přesvědčily jsme se, že zákazníci jsou a budou. A většinou je jich až příliš a my už nezvládáme uspokojit jejich potřeby. Potřebujeme větší prostory, zaměstnance i více surovin. Tehdy je ten správný čas, kdy se s půjčkou neženeme do problému, ale naopak, kdy nám pomůže vyrůst z drobného živnostníka ve fungující firmu, nebo kdy se naše hobby promění v opravdový business.

Kde získat rychlé finance k růstu podnikání?

Půjčka od 50 000 až do 1,3 milionu korun – to jsou půjčky Ferratum business. Získáte je bez nutnosti zástav a jejich splatnost je až 18 měsíců. Splácet začínáte 30 dnů po vyplacení úvěru. Je to přesně ta půjčka, kterou potřebujete pro růst svého podnikání. Pomůže vám nakoupit nové vybavení, nabrat talentované zaměstnance, rozjet nové pobočky – prostě udělat vše, co začne okamžitě přinášet plody.

Ferratum – rychlá půjčka je určena pro vlastníky firem s trvalým bydlištěm v České republice. Podnik musí fungovat minimálně 12 měsíců a roční obrat podniku je alespoň 600 000 Kč.

Čas jsou peníze. Tak nevyčkávejte, než vás předběhne v podnikání konkurence. Neriskujte, že přijdete o těžce získané zakázky. Prostě se do toho pusťte ještě více naplno a konečně s potřebným finančním kapitálem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*