Pojistit svou nemovitost můžete za krátkou chvíli a samozřejmě online

Žádné čekání, složitá administrativa ani nic podobného, dnešní svět pojišťovnictví funguje úplně jinak než třeba před dvaceti lety. A jistě je to tak dobře, protože klienti nemají přeci čas sedět na kamenné pobočce hodinu či dvě, než na ně konečně přijde řada.

Dnes už se dá prakticky všechno sjednat přes internet a nejinak tomu je i s klasickou domovní pojistkou. Ještě ji u svého rodinného domku nemáte sjednanou? Pozor, je to risk, co se bohužel nemusí vůbec vyplácet – nikdo bohužel přesně neví dopředu, co přijde zítra nebo třeba za rok!

Nebojte se, vše půjde naprosto hladce

Přísně vzato, jedná se vlastně pouze o pár kliknutí myši. Pojištění rodinného domu se totiž vypočítá jednoduchým paušálem, který bere v potaz počet metrů čtverečních, které se svými blízkými obýváte. Nezaměřuje se na to, jestli žijete na periferii města či na venkově, zda jste v takzvané záplavové oblasti nebo nesleduje statistiky kriminality v jednotlivých čtvrtích. Paušál je nastaven férově pro všechny, jednotně, bez výjimek a příplatků navíc. Budete mít hned jasno o ceně, vše je nezávazné, takže finální rozhodnutí je jen a pouze na vás…

Klid a pohoda, ty jsou zkrátka nadevše

Online pojištění domu vám zajistí pověstný klid v duši, který nenahradíte snad ničím dalším na světě. Nemusíte čekat na složitou kalkulaci, kde bude ještě několik neurčitých příplatků. A naopak, můžete nechat pojistit kromě rodinného domu třeba i byt v OV, nemovitost, kterou ještě v tuto chvíli svépomocí stavíte nebo třeba svou řemeslnou dílnu a garáž. Zkrátka a dobře, komplexní pojistka se vším všudy, na kterou se můžete spolehnout. Pojištění rozhodně není nějaká zbytečnost, ba naopak, mělo by jít o solidního partnera pro každý den – nikdy nevíme, co se stane.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*