Poradíme, jak vybrat nový botník

Přemýšlíte nad tím, že se pustíte do vylepšování předsíně a hledáte ty správné kousky nábytku? Důležitým bodem je výběr botníku. Co by měl splňovat a proč jde o důležitý prvek v interiéru? Setkat se můžete s různými typy a v článku vám poradíme, jak vybrat ten správný zrovna pro váš interiér.

Velký tak akorát

Vhodně zvolený botník nepřekáží a pouze plní svou funkci pro odkládání bot. Aby to mohlo fungovat, je potřeba zvolit správné rozměry podle velikosti naší předsíně. U malých interiérů volíme prostorově úsporné výklopné botníky a v případě větší vstupní haly se nemusíme omezovat a zvolit si takovou variantu, jaká se nám líbí. Nezapomeňte také zapřemýšlet nad tím, kolik bot chcete dovnitř ukládat. Zvolit můžete řešení v podobě pořízení například dvou kusů, kdy každý umístíte na jiné místo podle aktuálních potřeb. Fantazii při zařizování interiéru se meze nekladou.

Praktický a univerzální

Snad každý kousek nábytku v bytě má svou funkci. A platí to i v tomto případě, kdy je ideální zkombinovat dvě funkce do jedné věci. Takovým případem je sedací botník, který vám nabídne příjemné posezení na horní části a dole poskytne prostor pro uložení bot. Díky tomu se obouvání stane příjemnější a nezaberete si zbytečně hodně místa ve své vstupní chodbě. Další alternativou jsou závěsné botníky dostupné opět v nejrůznějších velikostech a provedeních, takže jistě najdete vhodnou variantu ladící po všech stránkách do vašeho bytu.

A kde vybírat?

Široký sortiment nejrůznějších variant najdete na internetovém obchodě. Vybrat si botník už dávno není nic složitého a všechno zvládnete z pohodlí domova. Výhodou je fakt, že snadno porovnáte ceny a zvolíte si přesně ten, který vám vyhovuje nejvíce po všech stránkách. Podobně můžete postupovat i při výběru šatní skříně, zrcadla a dalších důležitých komponent pro umístění do vstupní haly.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*