Potřebujete si půjčit? Dejte si pozor od koho

Nedostatek finančních prostředků může čas od času postihnout každou z nás. Jen si představte, že se vám doma pokazí některý ze spotřebičů. Cena takovéto opravy je hodně vysoká, a to včetně montáže. Ne každá z nás má doma natolik šikovného manžela, který dokáže bez problémů vyměnit pokaženou vestavnou troubu, opravit kotel anebo vyladit automobil tak, aby byl opět v provozu. Půjčit si rozhodně není žádná ostuda. Pokud tak učiníte s rozumem. Co se tedy vyplatí při realizaci úvěru brát v potaz?

Víte skutečně, kolik přeplatíte?

Tato otázka vás v žádném případě nesmí zaskočit. Naopak, je důležité znát odpověď! Většina bankovních i nebankovních institucí zveřejňuje výši úrokové sazby, jež leccos prozradí. Moderní mikro půjčka od známých společností z nebankovního sektoru se vyznačuje i tím, že poskytovatel uvádí přímo výši poplatku. Vy si jako žadatel či zájemce můžete bez problémů vymodelovat, jak to vlastně se splácením v budoucnosti bude. Není na tom nic složitého a vše je nezávazné.

Ostatní charakteristiky půjčky

Důležité je znát i výši jednotlivých splátek a pochopitelně i termín jejich realizace. Pokud patříte mezi dlužníky, určitě si zjistěte, jestli je poskytovatel ochoten nabídnout úvěr i lidem, jež mají aktuálně nesplacené stávající pohledávky. Stejně tak není od věci znát, čím budete vlastně ručit. Existují společnosti, jež vyžadují potvrzení o vašem aktuálním platu, případně faktury u živnostníků. Některé finanční instituce naopak půjčují se zástavou nemovitostí či movitých věcí.

Credit Limit od Ferratum Bank

Znáte kontokorent? Ať už ano, nebo ne, rozhodně se vyplatí služba Credit Limit od Ferratum Bank. Založena je právě na principu kontokorentu či revolvingového úvěru. Platíte pouze za to, co si skutečně půjčíte. Kdy a v kolika splátkách peníze vrátíte, je už libovolné. Oproti standardním mikropůjčkám se vám naskytne úspora ve výši až 33 %.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*