Proč začínat den vodou s citronem

Při slově vitamíny se většině z nás automaticky vybaví citrony. Citrony často používáme jako první pomoc při nachlazení, mnozí z nás začínají den vodou s citronem, ne každý ale ví, jaké účinky citrony skutečně mají a proč jsou pro náš organismus tak důležité.

Citron pro lepší den

Pokud chcete pro své zdraví něco udělat, pak to nejjednodušší, čím můžete začít je právě sklenice vody s citronem po ránu. Citronová šťáva zbaví vaše tělo škodlivých látek a vás nakopne energií stejně jako šálek silné kávy. Pokud potřebujete svůj organismus pročistit a ulevit ledvinám od velké zátěže, i v tomto případě je sklenice vody s citronem řešení. Co citronům nelze odepírat je velké množství vitamínu C, které je v nich obsažené. Ale tento vitamín není jedinou látkou, která je pro náš organismus prospěšná.
Kromě vitaminu C jsou citrony bohaté také na draslík, který je nezbytný pro správný chod nervové soustavy. Pravidelné pití citronové šťávy vám také pomůže pokud, chcete shodit pár kilo. Důležité však je, aby se jednalo o čerstvou šťávu z citronů.

Mějte citronovou šťávu vždy po ruce

Buď si můžete koupit citrony a ráno co ráno mačkat, nebo si můžete koupit 100% citronová šťáva 1l, která vám vydrží na delší dobu, a ušetří vám ráno cenné minuty. Tato citronová šťáva je vyráběna z 3,6 kg čerstvých citronů. Kromě smíchání s vodou ji můžete také plně použít jako náhradu běžných citronů. Hodit se vám bude při přípravě koktejlů, sirupů, ale také při vaření lahodných pokrmů. Zatímco v létě vám přinese lahodné osvěžení, v zimě dodá vašemu čaji lahodnou chuť. Nejen originální citronovou šťávu seženete na stránkách katalog.bmcbrno.cz. Zde máte záruku, že se bude jednat o produkty vyráběné z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin. Kromě citronové šťávy zde zakoupíte také vinné octy, které mají také blahodárný vliv na organismus a jsou velkým pomocníkem při dietě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*