Skartaci dokumentů svěřte odborníkům

Snad ve všech firmách se najdou dokumenty, které by bylo nebezpečné vyhodit přímo do kontejneru na papír. Obsahují citlivé informace, osobní údaje a podobná data. Ostatně najdou se i doma, ale ne v takovém množství.

Doma můžete dokumenty podobného rázu spálit, rozstříhat či skartovat pomocí ruční skartovačky. Ve firmách to ale nebývá možné. Skartování pomocí ručního přístroje by trvalo strašně dlouho. Lepším řešením je elektrická skartovačka, nicméně i ta může mít problém, pokud ji krmíte stovkami stránek najednou. Navíc se nejedná o úplně levnou záležitost, a tak vám mnohdy vyjde lépe svěřit tuto činnost odborníkům.

Zlikvidování dokumentů bez starostí

Doménou společnosti Ekoskart je skartace dokumentů v Praze: http://ekoskart.eu. Právě ta nabízí své služby různým firmám, které se chtějí zbavit starostí s likvidací citlivých informací. Pro dokumenty si přijedou, bezpečně je přepraví, zlikvidují a postarají se i o drobné papírové částečky, které vzniknou. Velké budou konkrétně 6×40-53 mm, Ekoskart dodržuje normu NBU pro stupeň důvěrného utajení.

Pro zajištění transparentnosti si lze domluvit osobní dohled při skartaci. O bezpečnost ale nemusíte mít obavy, likvidace se provádí ve střeženém objektu. Následně dostanete protokol o ekologické likvidaci, vrátí vám prázdné pytle a šanony, odpad bude zaslán do papírny k finálnímu zpracování.

Ceny vás překvapí

Cena za kg se mírně liší dle toho, jestli jde o roztříděný odpad bez příměsí nebo dokumenty v kroužkové vazbě, šanonech či jinak svázané. Skartovat lze nejen papír, ale také různé nosiče jako CD, DVD, diskety, občanské a řidičské průkazy, platební karty, pasy atd. S těmi si spousta domácích skartovaček, nebo dokonce ruční modely, už vůbec neporadí. Potřebujete ještě další důvody, proč svěřit ekologickou skartaci odborníkům? Podívejte se na http://ekoskart.eu/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*