To nejdůležitější o cestovním pojištění, co musíte znát!

Pokud máte v plánu cestování do zahraničí, rozhodně byste se měli lépe informovat o možnostech i výlukách, které cestovní pojištění zahrnuje. V žádném případě byste neměli cestovní pojištění zanedbávat nebo dokonce zcela ignorovat. Nejenom, že vám ušetří nemalé výdaje s případnými škodnými událostmi, ale zvýšíte tím také bezpečí sebe i celé své rodiny.

Co s klasickým cestovním pojištěním už nesouvisí?

Základem pro výběr cestovního pojištění jsou výluky. Situace, na které se připojistit nejde a dokonce i destinace, kde naše cestovní pojištění zkrátka neplatí. Při každé škodné události se prvořadě zkoumá úmysl a tedy zda k situaci došlo vaší vinou či jste si situaci nepřivodili vědomě. Hlavním důvodem pro pojištění jsou léčebné výlohy během cestování. V případě komplikovanějších zákroků nebo hospitalizace platí už trochu jiná pravidla. Nebojte se proto pokládat jakékoliv dotazy k pojištění do zahraničí. Dobrá pojišťovna vám je musí ochotně zodpovědět.

zenycz.cz_online_ergo_cz_01

Cestovní pojištění si snadno sjednáte i online

Pokud spěcháte a datum vašeho odjezdu už se blíží mílovými kroky, můžete urychlit svoji žádost o pojištění díky online formě, která vám zabere pouhých pár minut. Rodinné cestovní pojištění funguje například jako efektní kombinace různých připojištění, které zahrnují například i odpovědnost při způsobené škodě vašimi dětmi nebo připojištění na ztrátu vašich zavazadel. Proč se vám pojištění odpovědnosti vyplatí a jak funguje? Čtěte zde.

zenycz.cz_online_ergo_cz_02

Nechte si poradit od pojistného kalkulátoru

Typů cestovního pojištění i různých výluk a podmínek je tolik, že pro někoho může být složité, se v této problematice zorientoval. Můžete se v takovém případě obrátit na pojišťovacího poradce nebo vyzkoušet online verzi kalkulátoru, jež je dostupný v mnoha různých verzích a po zadání nezbytných údajů vám sám poradí, jaký druh pojistky je pro vás nejvhodnější, ale také nejlevnější. Z těchto důvodů je kalkulace pojištění online velmi oblíbenou službou, která vám pomůže proniknout do tajů cestovního pojištění.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*