Toužíte po vrcholu blaha? Tak zbystřete!

Vždycky je co zlepšovat. To platí snad na veškeré lidské činnosti, ty sexuální nevyjímaje. Ještě, že máme po ruce erotické hračky. Nebo bychom alespoň měli mít.

Slyšeli jste třeba už o španělských muškách? Konkrétně tedy španělských kapkách lásky? Ano, to je afrodiziakum jako vyšité. Stačí pár kapek a je z vás sexuální mašina plná touhy. Nebo z vašeho partnera. Ideálně tedy z obou. Chudáci sousedé, asi se moc nevyspí.

Španělské mušky

Jedná se o bezbarvé nearomatické kapičky v kouzelné lahvičce s mileneckým párem na obrázku. A co dokážou? Hotové divy! Nejenže zvýší vaši a partnerovu chuť na sex, ale také náležitě prokrví vaše intimní orgány. Následkem bude hlubší a intenzívnější prožitek ze sexuálního aktu. A o ten jde především, ne? Španělské mouchy tak mohou být také skvělým dárkem, nemyslíte?

Dildo není vibrátor

Hodně lidí si je přitom plete. Nebojte se, zasvětíme vás. Zatímco vibrátor vibruje a k extázi vás přivodí svými pohyby, dildo tak nečiní. To však neznamená méně intenzívní prožitek. Jsou ženy, které by dildo za vibrátor nevyměnily. Po anatomické stránce je dildo totiž skvělou náhražkou penisu. Dilda se vyrábějí v různých velikostech a z rozličných materiálů jako jsou kůže, gel, plast, sklo, silikon či sklo. Můžete mít dildo ejakulační, rotační, nafukovací. Fantazii se rozhodně meze nekladou. Naopak!

Anální kolík

Hodně mužů, ale i žen přivádí do extáze dráždění anální oblasti. Pokud i vy mezi ně patříte, doporučujeme vám vyzkoušet třeba anální kolík s vibrací. To je takový inovovaný anální kolík, příjemně měkký a vodotěsný, což je zárukou příjemných chvilek třeba ve vaně. Především ale disponuje řadou pulzních programů, ze kterých si zcela jistě najdete ten, jež vás dostane na vrchol blaha.

Robertek pro každou ženu

Nebo raději sázíte na osvědčenou klasiku? Tou jsou jednoznačně robertky, pomůcky staré jako lidstvo samo, byť v dávných dobách si dámy musely vystačit s tím, co jim nabízela příroda. Co je u robertků nejdůležitější? Zaměřte se především na velikost, protože zde rozhodně neplatí, že čím větší, tím lepší. Někdy se i s malým kašpárkem dá hrát velké divadlo. Každá žena je jiná a vyhovují ji tudíž i jiné hračky pro dospělé. Všechno se zkrátka musí vyzkoušet.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*