Trampolína je bezpečná, pokud zvolíte tu s novozélandskou technologií

V současné době patří skákání na trampolíně k velice oblíbeným aktivitám, a to nejen mezi dětmi. Jestliže tedy hledáte způsob, jak začít s pohybem, ovšem z časových důvodů si nemůžete dovolit pravidelnou návštěvu fitness centra, je nejvyšší čas pořídit si na zahradu velkou trampolínu. I vaše ratolesti vám poděkují, pokud se jim na zahradě z ničeho nic objeví trampolína 3m.

Bohužel, o trampolínách se traduje, že nejsou příliš bezpečné. Samozřejmě do určité míry je to pravda, ale je nezbytné vzít v potaz, že bezpečnost se odvíjí od toho, jakou trampolínu zvolíte, protože není trampolína jako trampolína. V následujících řádcích vám představíme speciální model, jenž se pyšní propracovanou a naprosto bezpečnou konstrukcí.

Jak vybrat vhodnou trampolínu?

V první řadě byste si měla stanovit, jak velká by trampolína měla být. Zlatou střední cestou je trampolína o průměru 3 metry, kde máte dostatek prostoru na skákání, i když se k vám přidají vaše ratolesti. Zároveň je nezbytné zohlednit, kolik volného místa vám nabízí zahrada, protože by byl nesmysl zabrat poslední prázdnou plochu pouze trampolínou.

Bezpečnost by měla být na prvním místě, a proto zohledněte jak samotný materiál, z něhož je trampolína vyrobená, tak i provedení konstrukce.

Trampolíny s novozélandskou technologií

Zapomeňte na klasické trampolíny, jež zakoupíte i v běžném supermarketu, spíše se zaměřte na speciální modely s novozélandskou technologií. Jedná se o trampolíny zvané Springfree, které jsou dokonce označovány za jedny z nejvíce bezpečných na světě.

Trampolíny Springfree se vyznačují atypickou konstrukcí, přičemž pružiny se nenachází na kraji skákací plochy, a tím pádem nedochází k tolika zraněním. Dále si výrobce pohrál s umístěním rámu a schoval ho pod skákací plochu, tudíž se už nestane, že byste se poranila při špatném doskoku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*