Ubytování v penzionu v Praze za tři sta korun? Ano, i to je možné

Letní sezona nám pomalu končí a s nástupem podzimních a zimních měsíců mnohá ubytovací zařízení nabízejí zajímavé slevy na ubytování. Expanzní křivka postupně klesá, a tak i hlavní město Praha otevírá dveře některých hotelů a penzionů za nižší částky než v létě. Využijte jedinečné příležitosti k návštěvě Prahy v době, kdy se zde pohybuje méně turistů a ceny jsou oproti letním měsícům nesrovnatelně nižší.

Levné ubytování v Praze na jeden i více dní

Penzion v Praze v období mimo sezonu, které začíná v listopadu a končí březnu, nabízí pro zájemce ubytování od 280 do 350 korun za den. Ceny se odlišují podle typu pokojů či ubytování v prostorném apartmánu pro vícečetné skupiny. Tyto výhodné ceny lákají jak jednotlivce, kteří do Prahy přijíždějí v rámci služebních cest, tak i větší skupinky například školáků, turistických oddílů či sportovních týmů, kteří chtějí v Praze prožít nabitou sobotu a neděli nebo prodloužený víkend. Nejsou výjimkou ani cestovatelé ze zahraničí, již si výhodné ubytování v penzionu objednávají na týden a více dní, jelikož mají v úmyslu prozkoumávat taje České republiky ve vícedenním termínu. Pořádání hvězdicových výprav po krásách české kotliny se zázemím, jež poskytuje penzion v Praze 5, je ideální možností.

Ubytování pro sto osob v hotelových pokojích i apartmánech hostelového typu

Penzion Akát disponuje 32 pokoji, v nichž se může ubytovat až sto osob v pokojích hotelového typu nebo v hostelu. Vícečetné skupiny mají ideální možnost setkávání se na zahrádce nebo v nekuřáckém salonku. Díky prostorným apartmánovým pokojům se penzion Akát doporučuje jako výhodné ubytování pro školy v přírodě a ubytování pro skupiny Praha. Pro zájemce o stravování je možné zajistit snídaně formou bufetu i polopenzi. Samozřejmostí je parkování zdarma (i pro autobusy – s týdenní rezervací předem), případný transfer z letiště, úschova zavazadel a Wi-Fi připojení zdarma. Pro hosty je k dispozici noční a denní služba na recepci.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*