Úklid velkých prostor nemusí nutně znamenat problém

Vlastníte-li firmu s rozsáhlejšími prostory, případně jste majiteli úklidové agentury zprostředkovávající úklid průmyslových hal nebo jiných veřejně přístupných objektů, pak vám svět profesionálních úklidových strojů jistě není cizí. Už dávno neplatí, že co je mokré, je i čisté. Nároky na hygienu a precizně čisté prostředí se neustále zvyšují. S tím je třeba počítat i při řešení úklidu.

Vsaďte na kvalitu

Pokud právě stojíte před výzvou v podobě úklidu velkých, mnoha lidmi užívaných prostor a zjišťujete, které mycí stroje vám maximálně pomohou, nesmiřujte se s ničím jiným než s prvotřídní kvalitou. Chtějte pro své zaměstnance, úklidové pracovníky, jen to nejlepší. Nadstandardní výkon, jednoduchá obsluha, snadná údržba. To jsou mycí stroje Hakomatic. Jsou vyráběny společností Hako a už samotný fakt, že se jedná o německou firmu existující na trhu více než šedesát let, je zárukou kvality. Za tu dobu Hako neustále vyvíjí, zdokonaluje úklidové stroje na špičkovou úroveň.

Hakomatic se nezalekne žádných podlahových krytin

Dlažba, koberec, plovoucí podlaha, marmoleum nebo třeba skleněná podlaha. Všechny typy podlahových krytin potřebují svou péči, ošetření a údržbu. Přední český dodavatel mycích strojů na zem Hakomatic to moc dobře ví, proto umožňuje prodej i pronájem různých druhů podlahových mycích strojů. K základní myšlence Unikont Group patří především služba zákazníkovi, proto jsou plný servis s non-stop službami samozřejmostí.

Jednoduše a bez dřiny

Dnes už jen tak nepotkáte pracovníky úklidu táhnoucí se s kbelíkem plným špinavé vody a koštětem. Doba jde kupředu. Dopřejte i vy vašim zaměstnancům úklid bez dřiny, bez bolesti zad. Zvyšte efektivitu úklidu na maximum. Vyčistěte s mycími stroji na zem Hakomatic za kratší dobu větší plochy. Ideální volba na úklid průmyslových objektů, výrobních hal, nemocnic, úřadů a dalších.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*