Umíte ,,lovit”? Jak správně flirtovat

Flirtování lze pokládat za umění, které mnohé ženy ovládají jiné nikoliv. Žárlíte na ženy, které dostanou každého muže, po kterém zatouží? Toužíte mít takovou schopnost i vy? Nabízíme vám návod, jak nenápadně flirtovat s mužem. Pro muže je flirtování děsivé, nechtějí udělat první krok, pokud jim žena nedá znamení. Takže jak flirtovat s mužem? Hluboký oční kontakt a milý úsměv ho rozhodně dostane do kolen.

Buďte nesmělá s červánky na líci

Muži zbožňují ženy, které se stydí, červenají a jsou šťastné s pozitivním náhledem na život. Nebuďte arogantní, namyšlené, vulgární a drzé. Muži se od takových žen drží dál, přestože mají božské tělo.

Neopomínejte na komplimenty

Muži rádi slyší, jak jsou skvělí, ale nic se nesmí přehánět. Ocení všichni, když si všimnete jejich kvalit a nedostatky opomenete.

Oční kontakt

Tady to vše začíná, dívejte se mu do očí, jako byste byli zamilované a usmívejte se. Hluboký oční kontakt a milý úsměv ho vždy dostane.

Buďte hezky upravené, prostě nepřehlednutelné

Naučte se používat oči a mimiku jako vaši výhodu, a nebudete potřebovat slova k tomu, abyste muže okouzlily a přinutily ho flirtovat s vámi.

Neopomeňte na točení s pramínkem vlasů

Muži obdivují ženy s hustými a pěkně upravenými vlasy. Máte-li bohatou korunu krásy, tak koketní točení s pramínkem vlasů udělá divy.

Utahujte si z něj

Svádět ano, ale pořád si držet odstup, aby pochopil, že není jediný na světě. Neurážet, ale mírná ironie neuškodí.

Jednou za čas se ho dotkněte

Pokud se mu líbíte, tak po vás velmi zatouží po každém vašem dotyku.

Buďte ženská

Chovejte se jako hraběnka, nemluvte sprostě, pěkně a stylově se oblíkejte, to platí i pro líčení.

Musí se cítit výjimečně

Nemusíte nic dělat, jen si pamatujte, že když se bude díky vám cítit výjimečně, budete ho více přitahovat a bude chtít být s vámi.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*