Upadá vám intimní život? Máme pro vás 5 zaručených rad k jeho oživení

Musíte si vzpomínat na to, kdy jste naposledy strávila příjemné chvíle v posteli s vaším partnerem? Pokud ano, vězte, že máte problém oba dva. Stojí-li za většinou těchto obtíží váš muž, zkuste něco změnit. Možná bohatě postačí pouze jedna jediná zdánlivě drobná věc. Jestliže tápete a nevíte, na jaké oblasti se soustředit, jste na správném místě. V následujících řádcích vám dáme celkem 5 rad, jež by vám měly zaručeně pomoct. I do vaší ložnice se tak vrátí jiskření a ten správný náboj, který tam třeba dříve byl.

1. Přidejte na svůdnosti

Proč ne? Stačí nakoupit to správné erotické prádlo! Rozhodně se hned nemusí jednat o catsuity a neskutečně odvážné modely, které toho spíše více ukážou, než zahalí. Zpočátku klidně vsaďte na jemně laděné spodní prádlo. Z materiálů se nejčastěji prosazuje maximálně svůdná krajka. Výborný je též satén, jenž v létě dokáže efektivně chladit. V takovémto oblečení se budete cítit hodně příjemně a rozhodně se můžete spolehnout na to, že vynikne svůdnost vašich křivek.

2. Nabuďte jeho libido

Víte jistě, že vina je čistě na straně vašeho partnera? Pak si buďte jistá, že ho dokážou nastartovat ta správná afrodiziaka. Můžete vyzkoušet španělské mouchy, nicméně výborné jsou i různé jiné prostředky, které mají libido vašeho partnera oživit. Mnohdy postačí i speciální lubrikační gel, případně vonné tyčinky anebo jiný sortiment podobného charakteru.

3. Využijte té správné pomůcky

Výbornou volbou pro ty z nás, které nejsou schopny dosáhnout vyvrcholení standardním pohlavním stykem, jsou dilda. K dispozici je jich spousta a vyrobena jsou z mnoha materiálů. Typický příkladem budiž třeba elegantní gelová dilda. Možná si ten váš bude moci dokonale pomoct a udělat vás konečně šťastnou. Nebojte se vsadit ani na oboustranné modely, případně na skleněná provedení. Příjemně chladí a vy se dočkáte zajímavých zážitků. Výbornou volbou pro samostatné rozehřátí je i dildo s přísavkou, případně mnohé druhy vibrátorů.

4. Vyzkoušejte společně nové věci

Představa análního sexu se vám protiví? Někomu možná ano, nicméně ve velmi šetrném a něžném provedení nejde o nijak nepříjemnou záležitost, ba naopak. Pořídíte-li si ten správný anální kolík, rozhodně nebudete litovat. Začnete s partnerem postupně a pomalu přejdete k samotnému aktu.

5. Začněte sama

Třeba chybí trénink vám samotné. Člověk nikdy neví, a proto není od věci trochu si zaexperimentovat. Využít za tímto účelem můžete hned několik pozoruhodných pomůcek. Typickým příkladem jsou moderní venušiny kuličky. Ty se dnes vyrábějí zejména z latexu a dalších vynikajících materiálů. Jemné vibrace při každém pohybu vás jistě rozehřejí dokonale. Vybrat si z mnoha modelů lze v eshopu ruzovyslon.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*