Už jste vyzkoušela netradiční sex jinde než v posteli?

Máte poměrně divoké představy a ráda byste vyzkoušela milování někde jinde než ve vlastní posteli? Není divu, dostat i intimní život do roviny stereotypu se nevyplácí. Právě proto je zapotřebí snažit se o jeho maximální oživení. V následujících řádcích vás přesvědčíme o tom, že stačí poměrně málo. Rozhodně nebudete muset do svých sexuálních hrátek investovat nijak horentní sumy. Stačí totiž pouze změnit místo a použít ty správné němé pomocníky. Že netušíte, kde všude a s čím si lze užívat? Pak čtěte dál, dáme vám hned několik užitečných tipů.

Vybírejte prostory v interiéru i exteriéru

Je fakticky úplně jedno, zdali se budete milovat vevnitř nebo venku. Pokud patříte mezi ostýchavější lidi, raději si intimní chvilky vyzkoušejte nanečisto. Použijte kupříkladu nějaký zajímavý vibrátor a máte vyhráno. Výborné je ale i dildo. Jedná se fakticky o nevibrující náhražku penisu, se kterou si lze také užít sousty zábavy. Zvláště, když si vyberete model s přísavkou anebo oboustrannou variantu. V každém případě se v interiéru vyplatí vsadit třeba na koupelnu, kuchyni anebo i jiné místnosti. Sex na pračce je takřka nepřekonatelný. Zažijete vibrace i bez jakékoli hračky pro dospělé.

Vytvořte tu správnou atmosféru

Není nic jednoduššího. Nakoupíte si svíčky, zapnete tu správnou muziku a můžete se dokonale nažhavit na příjemně strávené vzrušující chvíle. Pokud vám tato kombinace už příliš nefunguje, není se třeba ničeho obávat. Přidejte ještě erotické prádlo, a to hodně odvážného ražení. Na mysli aktuálně máme catsuity a bodysuity či převleky. A co taková horká lázeň s pěnou?

Hraček pro dospělé se není nutné bát!

Nemáte obav ani tak ze samotných erotických pomůcek jak z jejich nákupu? Nemusíte! Sexshop Růžový slon dodává veškerý sortiment naprosto diskrétně. O pestrost výběru není nutné mít strach, zboží nabízí spousty.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*