Užijte si parádní vyhlídkový let na Brnem

Přemýšlíte nad nevšedním dárkem pro vaše nejbližší a zaujal vás vyhlídkový let vrtulníkem? Znamenitá volba. Brno a jeho blízké okolí nabízí velké množství dominant, ať už přírodních útvarů, historických staveb a krásných panoramat. Co všechno můžete z vrtulníku vidět a na co se zaměřit při výběru vhodné letecké školy?

Svěřte se do rukou profesionálů

Kvalitní letecká škola s tradicí, která zajišťuje lety nad Brnem vám nabídne profesionální přístup a zázemí. Dbejte zejména na individuální přistupování k jednotlivým letům, dále pak na profesionalitu pilotů a zázemí mezinárodního letiště. Tohle vše vám zaručí jistotu a spolehlivost, která je v tomto oboru naprostou nezbytností.

Zážitkový let na míru

Ať už máte zájem o zážitkový let pro jednotlivce nebo pro skupinu neváhejte konzultovat své požadavky přímo s leteckou školou. Skupinové lety vrtulníkem jsou až pro 4 osoby, takže můžete sdílet své nezapomenutelný zážitek se svými blízkými. Profesionálové na zážitkové lety vám doporučí pro vás nejvhodnější produkt ze své nabídky, případně vám vytvoří program přesně dle vašich přání na míru. Pokud pořizujete let vrtulníkem nad Brnem jako dárek, můžete požádat o dárkový poukaz.

Brněnská přehrada, Petrov nebo Špilberk

A co vše můžete z vrtulníku nad Brnem vidět? Je toho opravdu hodně. Ať už historické centrum města s dominantami jako katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově, hrad Špilberk nebo hlavní brněnské náměstí Svobody. Další zajímavý pohled z ptačí perspektivy se nabídne při pohledu na Hlavní nádraží nebo park Lužánky s nedalekým bývalým fotbalovým stadionem. Pokud se vydáme severním směrem tak nás zaujme především Brněnská přehrada zvaná „Prýgl“. S tou sousedí romantický hrad Veveří. Následně můžeme zalétnout nad malebnou oblast Moravské krasu, kde zejména pohled na klikatící se řeku Svitavu nabídne romantickou podívanou. Vyhlídkové lety vrtulníkem nad Brnem nabízí širokou škálou krásných výhledů. Je jen na vás, co budete preferovat. Kvalitní letecká škola vám nabídne zážitkový let přímo podle vašich představ. Přejeme krásný a neopakovatelný zážitek.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*