Vaginální mapování jako účinná léčba: Vneste do vašeho sexuálního života potěšení a hloubku

Mnoho žen si prošlo nepříjemnými zážitky při milování, porodu, nebo gynekologickém vyšetření. Výsledkem traumat, která tělo zaznamenalo, je necitlivost nebo bolest při milování. Díky vaginálnímu mapování ženy mohou tyto nepříjemné pocity odblokovat a do svého sexuálního života vnést potěšení a hloubku.

Vaginální mapování je citlivou, ale velmi účinnou technikou, která vás zbaví intimních traumat. Díky prožití a zvědomění starých pocitů v intimních partiích, které způsobily nepříjemná traumata, se budete schopná zbavit nepříjemného napětí, necitlivosti nebo bolesti při milování jednou provždy. Objevíte sama sebe a milování pro vás bude příjemným potěšením.

Co je to vaginální mapování?

Vaginální mapování spočívá ve stimulaci konkrétních bodů v prostoru vagíny, a to jemnými dotyky. Díky této stimulaci je v těle vyvolán pocit spojený se vzpomínkou na pocit, který v těle vyvolal nepříjemné napětí. Traumatický pocit ukrytý v buněčné paměti ženy může za to, že se při milování nedokážete uvolnit a způsobuje vám bolest, necitlivost atd. Díky vaginálnímu mapování tyto pocity vědomě procítíte a necháte je ze svého těla jednou provždy odejít.

Průběh vaginálního mapování

Z vaginálního mapování vůbec nemusíte mít strach. Na prvním sezení zpravidla ženy projdou jemnou průpravou. Sexuological Bodyworker (lektor a terapeut z oblasti sexuality) si tímto způsobem ověřuje vhodnost metody. Průběh terapie si klienty určují samy a pokud je třeba, k dotykům v intimních partiích dochází až na dalších sezeních. Kompetentní Sexuological Bodyworker vám vždy zajistí, abyste se na terapii cítila dobře a bezpečně.

Na co si dávat pozor?

Vaginální mapování je velmi účinnou metodou, která vám pomůže zbavit se traumat v intimních partiích. Je však nutné, abyste tento typ terapie absolvovala u kompetentních specialistů. Doporučujeme proto vyhledat terapeuty s certifikací Sexuologial Bodywork.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*