Vánoční výzdoba bytu musí být stylová a elegantní

Jak změnit o Vánocích byt nebo dům? Taková vánoční výzdoba bytu bydlení se musí promyslet. Opět se blíží konec roku, je na čase popřemýšlet, jak vytvořit nezaměnitelnou atmosféru, která k tomuto svátku patří. Trh nabízí velké množství nejrůznější dekorací s vánočními motivy. Důležité je zvolit takovou výzdobu, aby harmonicky zapůsobila na všechny naše smysly. Příkladně i vůně podpoří duch Vánoc, aromatické esence vyberte, co nejpečlivěji. Ideálním a jednoduchým aromatickými prostředkem je kůra z citrusových plodů. Položíme ji na rozpálenou plotýnku elektrického vařiče a teplo uvolní krásnou vůni. Jako dekorace lze použít i sušené plátky citrusů.

christmas-1118626_1280

Svátky nám mohou ozvláštnit i aromatické svíčky

V supermarketech lze zakoupit svíčky s vůní různých květin, ovoce a koření, taktéž jsou oblíbené speciální vůně připomínající kadidlo nebo vanilka. Byt vám provoní vonné tyčinky nebo aromalampy, kde přijdou vonné oleje. Vánoce osvěží i krása květů. Již se do domu nenosí pouze větvičky jehličnanů, jmelí a břečťanu. V posledních době jsou populární řezané a hrnkové květiny. Pro sváteční výzdobu je efektní vánoční hvězda, která vydrží kvést až do února. Trvalou ozdobou bytu je i pěkně rostlý vánoční kaktus. Pokud dáváte přednost řezaným květinám, doporučujeme přidat do kytice větvičky jmelí či jehličnanů.

christmas-cookies-553457_1280

Kouzelné maličkosti podpoří vánoční atmosféru

Misky a talíře různých tvarů si můžeme sami vylepšit. Nalepíme na ně flitry nebo korálky, střepy ze starých baněk, hvězdičky a jiné vánoční symboly. Nezapomínáme na zlaté i červená jablíčka, jejichž vůně dotváří tu pravou atmosféru. Klasickou ozdobou jsou klasické svíčky, čajové svíčky, kombinace barev, závisí na každém z nás, které dozdobíme červenými mašlemi. Vhodnou ozdobou jsou barevné, zlaté nebo nádherné tmavě červené textilie.

Doporučujeme recepty na vánoční cukroví

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*